TeknoDiot
     
     
     

Heroes of the Storm’da Mecha Fırtınası

Heroes of the Storm’da Mecha Fırtınası

Mecha Malthael’in Hain Planlarına Dur Deme Vakti Geldi.

Neo-Stormwind’i yerle bir etmeye kararlı olan Mecha Malthael bir kez daha Nexus’u tehdit ediyor. Artık Mecha Valla ve Mecha Yrel ile birlikte Mecha Malthael ve Xenotech’in korkunç planlarına dur deme vakti. Elbette böylesi ölümcül bir savaşa girmeden önce ekipmanlarınızı doğru seçmeniz gerek. MechaStorm II etkinliği ile birlikte gelen yepyeni skin’ler şu şekilde:

  • Yeni Mecha Yrel Skin
  • Yeni Mecha Valla Skin
  • Yeni Xenotech Malthael Skin
  • Yeni Seraph Wing Mount

Heroes of the Storm’da Mecha Fırtınası

Bu savaşta yerinizi alabilmek için öncelikle MechaStorm II görevini başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Tekrar edilebilir savaş görevleri boyunca Mecha Tyrael’i tamir edin, iyileştirin ve ona Mecha Malthael’le baş edebilecek gücü kazandırın. Hem kahraman Tyrael’i hem de benzersiz Perfect Mecha Tyrael skin’ini elde etmek için görevleri tekrar edebilir, bir yandan da mecha temalı spreyler, portreler ve loot sandıkları kazanabilirsiniz.

Heroes of the Storm: Yine Yeni Yeniden Chen!

Bu güncellemeyle gelen tek şey epik Mecha skin’leri değil. İksirsiz şurdan şuraya gidemeyenlerin favori kahramanı Chen baştan aşağı yenileniyor. Yenilenen Chen ile ilgili tüm detaylar için ekteki fact sheet’e göz atabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sea of Thieves 1.05 Güncellemesi Yayınlandı! Güncelleme Notları

Buğra Noyan

League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (16 – 18 Mart)

Buğra Noyan

Just Cause 4’ün Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.