bayigram.com

Fortnite’ın Durumu Kötüye Gidiyor!

Battle Royale oyunu denince ilk akla gelen oyunlardan bir tanesi olan Fortnite’ın durumu kötüye gidiyor olabilir. Buyurun gelin detaylara bakalım.

Epic Games‘in bir anda parlayan göz bebeği Fortnite için durum hiç iç açıcı gözükmüyor. Yeni sezon ile birlikte durumlar kötüye gitmeye başladı. Fortnite ve PUBG arasında büyük bir rekabet sürüyordu. PUBG oyuncuları oyundaki çözülmeyen sorunlardan ötürü Fortnite’a geçiş yapmışlardı. Ancak Fortnite’ın da zirvesi bitiyor gibi.


Fortnite, çoğu oyuncusunu Battlefield 5 ve Black Ops 4‘e kaptırmış durumda. Hele ki bu iki oyunun Battle Royale modları olduğu sürece bu rekabet uzayacak gibi görünüyor. Belli bir doygunluğa ulaşan Battle Royale türü, farklı yapımların da ortaya çıkmasıyla oyunculara daha fazla seçenek sunmaya başladı.

:: Fortnite Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

Fortnite'ın Durumu Kötüye Gidiyor!

Fortnite’ın bu durumda oyuncu sayısı yeni sezon ile birlikte epeyce düştü. Ancak bu durum bizler için kötü gözükse de yapımcı tarafından durum parlak. Epic Games ya oyunu geliştirmek için ortaya parlak fikirler atıp risk alacak. Ya da yeni oyunlar üzerinde çalışmaya başlayacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu