«
Fortnite'ın Durumu Kötüye Gidiyor! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

Battle Royale oyunu denince ilk akla gelen oyunlardan bir tanesi olan Fortnite’ın durumu kötüye gidiyor olabilir. Buyurun gelin detaylara bakalım.

Epic Games‘in bir anda parlayan göz bebeği Fortnite için durum hiç iç açıcı gözükmüyor. Yeni sezon ile birlikte durumlar kötüye gitmeye başladı. Fortnite ve PUBG arasında büyük bir rekabet sürüyordu. PUBG oyuncuları oyundaki çözülmeyen sorunlardan ötürü Fortnite’a geçiş yapmışlardı. Ancak Fortnite’ın da zirvesi bitiyor gibi.

Fortnite, çoğu oyuncusunu Battlefield 5 ve Black Ops 4‘e kaptırmış durumda. Hele ki bu iki oyunun Battle Royale modları olduğu sürece bu rekabet uzayacak gibi görünüyor. Belli bir doygunluğa ulaşan Battle Royale türü, farklı yapımların da ortaya çıkmasıyla oyunculara daha fazla seçenek sunmaya başladı.

:: Fortnite Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

Fortnite'ın Durumu Kötüye Gidiyor! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

Fortnite’ın bu durumda oyuncu sayısı yeni sezon ile birlikte epeyce düştü. Ancak bu durum bizler için kötü gözükse de yapımcı tarafından durum parlak. Epic Games ya oyunu geliştirmek için ortaya parlak fikirler atıp risk alacak. Ya da yeni oyunlar üzerinde çalışmaya başlayacak.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *