TeknoDiot
     
     
     

Football Manager 2019 Duyuruldu!

Football Manager 2019 Duyuruldu!

Football Manager 2019 duyuruldu işte Çıkış tarihi, fiyatı, konsollar, ön sipariş tarihi ve FM 19’la ilgili tüm detaylar bu haberimizde.

Football Manager 2019 bugün görkemli bir video eşliğinde oyunculara duyuruldu. Özellikle Türkiye’deki futbolseverler 2000’li yılların başından bu yana bu oyuna hayranlar. FM’de meşhur olan futbolcuların gerçek hayatta hangi noktalara geldiklerini yakından takip edecek kadar oyuna sevdalı hayranlar var.

FM 2019 birçok yenilikleri beraberinde getiriyor. Bu sene bam başka bir Football Manager oyunu karşınızda olacak. Oyunun yönetmeni Miles Jacobson, yeni FM için “Bir dönemin sonu” şekilde paylaşımda bulunurken, 7 Ağustos’ta oyun hakkında yepyeni detayların paylaşılacağı bildirildi.

Football Manager 2019’un çıkış tarihi ise 2 Kasım 2018 olarak belirlendi. Windows PC ve Mac için piyasada yerini alacak. FM 2019 fiyatı ise Steam üzerinde belli olmuş durumda. Yüzde 10 ön sipariş indirimi ile oyunu 107,10 TL’ye satın alabiliyorsunuz. FM Touch ise tabletler için dizayn edildiği için iOS ve Android’de oynanacak. FM Mobile ise mobil işletim sistemlerinde olacak.

Football Manager 2019 Duyuruldu!

:: Football Manager 2019 Gelen Yenilikler

Football Manager’in resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada, oyunla ilgili yeni özelliklerin Eylül ayında duyurulmaya başlanacağı belirtildi.

:: Football Manager 2019 Ön Siparişte Daha Ucuza Sahip Olun!

Football Manager 2019 çıkışına daha var, bu durumda ön sipariş fırsatlarından yararlanmak için uygun bir zaman. Steam’de 107 TL‘lik bir fiyata sahip olan Football Manager 2019’u daha uyguın fiyata sadece 80 TL fiyat etiketine sahip olarak Foxngame üzerinden ön sipariş olarak satın alabilirsiniz.

[button type=”info” size=”lg” link=”https://www.foxngame.com/football-manager-2019/?source=teknodiot.com” target=”false” disabled=”false”]FM 19 SATIN AL[/button]

 

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


En İyi Cosplay Çalışmaları #1

Adil Anıl Öktem

PUBG Mobile’a Güncelleme Geldi! 29 Mart Güncelleme Notları

Buğra Noyan

Fortnite, Milyonlarca Dolar Sermayesini Arttırdı

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.