«
Football Manager 2019 Duyuruldu! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

Football Manager 2019 duyuruldu işte Çıkış tarihi, fiyatı, konsollar, ön sipariş tarihi ve FM 19’la ilgili tüm detaylar bu haberimizde.

Football Manager 2019 bugün görkemli bir video eşliğinde oyunculara duyuruldu. Özellikle Türkiye’deki futbolseverler 2000’li yılların başından bu yana bu oyuna hayranlar. FM’de meşhur olan futbolcuların gerçek hayatta hangi noktalara geldiklerini yakından takip edecek kadar oyuna sevdalı hayranlar var.

FM 2019 birçok yenilikleri beraberinde getiriyor. Bu sene bam başka bir Football Manager oyunu karşınızda olacak. Oyunun yönetmeni Miles Jacobson, yeni FM için “Bir dönemin sonu” şekilde paylaşımda bulunurken, 7 Ağustos’ta oyun hakkında yepyeni detayların paylaşılacağı bildirildi.

Football Manager 2019’un çıkış tarihi ise 2 Kasım 2018 olarak belirlendi. Windows PC ve Mac için piyasada yerini alacak. FM 2019 fiyatı ise Steam üzerinde belli olmuş durumda. Yüzde 10 ön sipariş indirimi ile oyunu 107,10 TL’ye satın alabiliyorsunuz. FM Touch ise tabletler için dizayn edildiği için iOS ve Android’de oynanacak. FM Mobile ise mobil işletim sistemlerinde olacak.

Football Manager 2019 Duyuruldu! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

:: Football Manager 2019 Gelen Yenilikler

Football Manager’in resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada, oyunla ilgili yeni özelliklerin Eylül ayında duyurulmaya başlanacağı belirtildi.

:: Football Manager 2019 Ön Siparişte Daha Ucuza Sahip Olun!

Football Manager 2019 çıkışına daha var, bu durumda ön sipariş fırsatlarından yararlanmak için uygun bir zaman. Steam’de 107 TL‘lik bir fiyata sahip olan Football Manager 2019’u daha uyguın fiyata sadece 80 TL fiyat etiketine sahip olarak Foxngame üzerinden ön sipariş olarak satın alabilirsiniz.

FM 19 SATIN AL

 

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *