Tiktok Takipçi Satın Al

Enjoy 10 Plus, Nova 4e ve Mate 20 Lite için EMUI 10 Beta Güncellemesi Yayınlandı!

Mate 30 serisi, Huawei’nin Android Q’ya dayanan en son EMUI 10’unu piyasaya sürdükten sonra şirket, modelinin çoğu için EMUI 10 beta’nın resmi sürümü için bir zaman çizelgesi yayınladı.

Güncelleme Ekim ve Aralık ayları arasında gelecek denildi ve gerçekten şu anda yayınlandı. Çin’deki Huawei Enjoy 10 Plus, Nova 4e ve Mate 20 Lite kullanıcılarının kapalı beta bellenimini programa uygun şekilde almaya başladıkları bildiriliyor.

Enjoy 10 Plus, Nova 4e ve Mate 20 Lite için EMUI 10 Beta Güncellemesi Yayınlandı!

Bu bir OTA güncellemesi değil!


Huawei’nin kapalı beta programına kayıt yaptıran kullanıcılar için muhtemeldir. Program, kayıtlı kullanıcılara, piyasada bulunmadan önce en son EMUI özelliklerini test etmek için ilk elden erişim izni vermektedir. Özel ROM’un genel görünümünü iyileştirmek ve kararlı ROM piyasaya sürülmeden önce hataları düzeltmek için Beta kullanıcılarının zorunlu olarak geri bildirim göndermesi gerekir.

Huawei P30 ve P30 Pro’nun önümüzdeki hafta açık beta güncellemesini alması bekleniyor. EMUI 10, yenilenmiş kamera uygulamalarının yanı sıra, diğerlerinin yanı sıra yeniden tasarlanmış bir tasarıma, akışkan ve yakalayıcı animasyonlara sahiptir. Yeni ROM, Android 10’daki Karanlık mod özelliğini de geliştiriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu