Tiktok Takipçi Satın Al

CS:GO, Yeni Dust 2 Haritası Tanıtımı ve Taktikleri

Türkiye’nin en iyi Twitch yayıncılarından Unlost dün akşam Twitch yayınında yeni Dust 2’nin tanıtımını ve taktiklerini izleyenlere gösterdi.

Dün akşama doğru Twitter üzerinden CS:GO‘nun geliştirici resmi profilinden bir açıklama yapılmıştı. CSG:GO‘da bulunan efsanevi haritalardan Dust 2‘nin yenilenmesi ile ilgili bir tweet atılmış.


Cantuğ “Unlost” Özsoy‘un da video içinde dediği gibi uzun zamandır beklenen bir güncellemeydi ve uzun zamandır aynı haritayı oynuyorduk dedi. Unlost aslında doğru bir açıklamada bulunmuş.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de Oyuncu Rekoru!

:: CS:GO’dan Yeni Dust 2 Açıklaması!

Cantuğ “Unlost” Özsoy dün yaptığı bir Twitch yayınında yenilenen Dust 2 haritasını videolu şekilde YouTube kanalında yayınladı. Yeni Dust 2’de yürüyüş sesleri, karakterlerin bazılarında yenilikler, bazı yerlerde gereksiz olan cisimleri değiştirilmiş durumda. Yani Dust 2 baştan aşağı yenilenmiş durumda. İşte Cantuğ “Unlost” Özsoy‘un yeni Dust 2 vieosuna hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu