TeknoDiot
     
     
     

CS:GO, Yeni Dust 2 Haritası Tanıtımı ve Taktikleri

CS:GO, Yeni Dust 2 Haritası Tanıtımı ve Taktikleri

Türkiye’nin en iyi Twitch yayıncılarından Unlost dün akşam Twitch yayınında yeni Dust 2’nin tanıtımını ve taktiklerini izleyenlere gösterdi.

Dün akşama doğru Twitter üzerinden CS:GO‘nun geliştirici resmi profilinden bir açıklama yapılmıştı. CSG:GO‘da bulunan efsanevi haritalardan Dust 2‘nin yenilenmesi ile ilgili bir tweet atılmış.

Cantuğ “Unlost” Özsoy‘un da video içinde dediği gibi uzun zamandır beklenen bir güncellemeydi ve uzun zamandır aynı haritayı oynuyorduk dedi. Unlost aslında doğru bir açıklamada bulunmuş.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de Oyuncu Rekoru!

:: CS:GO’dan Yeni Dust 2 Açıklaması!

Cantuğ “Unlost” Özsoy dün yaptığı bir Twitch yayınında yenilenen Dust 2 haritasını videolu şekilde YouTube kanalında yayınladı. Yeni Dust 2’de yürüyüş sesleri, karakterlerin bazılarında yenilikler, bazı yerlerde gereksiz olan cisimleri değiştirilmiş durumda. Yani Dust 2 baştan aşağı yenilenmiş durumda. İşte Cantuğ “Unlost” Özsoy‘un yeni Dust 2 vieosuna hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam’e Yeni Bir Türk Oyunu Ekleniyor!

Buğra Noyan

BİM Adeta Teknolojik Ürün Yağmuruna Tutacak!

Hüseyin Ceylan

PUBG, 16 Mayıs Güncelleme Notları

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.