TeknoDiot
     
     
     

Çocuklarımız İçin Güvenli Tarayıcı Oyunları Sitesi

Çocuklarımız İçin Güvenli Tarayıcı Oyunları Sitesi

Bilgisayarla yeni tanışan çocuklarımızın bilgisayarı öğrenmelerinin sebeplerinden birisi olan oyunlar çocuklarımız için…

Bilgisayar oyunlarının çocuklarımızı olumsuz olarak etkilendiğini düşünen bireyler olarak oyunların çocuklar üzerindeki iyi etkilerinide göz önünde bulundurmamız gerektiğinide unutmamalıyız.

Oyunlar çocukların görsel hafızalarını, duygularını, problem çözme yeteneklerini ve en önemlisi oyun oynayan çocuklar oynamayanlara göre daha az psikolojik ve duygusal problem yaşıyor. Bunları göz önünde bulundurarak çocuklarımıza oyun oynama konusunda sizin belirleyeceğiniz sınırlar içerisinden oyun oynamaya izin vermeliyiz.

Yeni dönem çocukların, küçük yaşlardan bugüne yeni çağ teknolojilerine ayak uydurmalarındaki en büyük faktör oyunlardır. Oyunlar sayesinde küçük çocuklar, internet kullanımı ve bilgisayar kullanımı geliştirebiliyorlar. Ayriyetten çoğu oyunların ingilizce olmasından dolayı yabancı kelimeler hafızalarını da geliştirmiş oluyorlar.

Çocuklarımız İçin Güvenli Tarayıcı Oyunları Sitesi

Bizde çocuklarınız için en iyi tarayıcı tabanlı oyunları oynayabileceği minikoyuncu.org sitesinin tanıtımını yapacağız. minikoyuncu.org 2013 yılından itibaren tarayıcı üzerinden oyun oynamak isteyenlere hizmetlerini en iyi kalitede sunan bir internet sitedir.

minikoyuncu.org sitesi üzerinden 2 kişilik oyunlar oynayabilir, son zamanların en çok aranan oyunlarından olan minecraf oyununuda site arama kısmına Minecraft oyna yazarak bulabilir ve minikoyuncu.org sitesini ziyaret ederek yeni çıkan oyunlarında takibini yaparak oynayabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google’da 2019’da Neleri Aradık? (2019 Google Arama Trendleri)

Uğur Aydemir

Twitter’dan Katy Perry’e Darbe

Buğra Noyan

Turkcell’den Oyunculara Bedava İnternet!

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.