Çocuklarımız İçin Güvenli Tarayıcı Oyunları Sitesi - TeknoDiot.com

Çocuklarımız İçin Güvenli Tarayıcı Oyunları Sitesi

Abone Ol 

Bilgisayarla yeni tanışan çocuklarımızın bilgisayarı öğrenmelerinin sebeplerinden birisi olan oyunlar çocuklarımız için…

Bilgisayar oyunlarının çocuklarımızı olumsuz olarak etkilendiğini düşünen bireyler olarak oyunların çocuklar üzerindeki iyi etkilerinide göz önünde bulundurmamız gerektiğinide unutmamalıyız.

Oyunlar çocukların görsel hafızalarını, duygularını, problem çözme yeteneklerini ve en önemlisi oyun oynayan çocuklar oynamayanlara göre daha az psikolojik ve duygusal problem yaşıyor. Bunları göz önünde bulundurarak çocuklarımıza oyun oynama konusunda sizin belirleyeceğiniz sınırlar içerisinden oyun oynamaya izin vermeliyiz.

Yeni dönem çocukların, küçük yaşlardan bugüne yeni çağ teknolojilerine ayak uydurmalarındaki en büyük faktör oyunlardır. Oyunlar sayesinde küçük çocuklar, internet kullanımı ve bilgisayar kullanımı geliştirebiliyorlar. Ayriyetten çoğu oyunların ingilizce olmasından dolayı yabancı kelimeler hafızalarını da geliştirmiş oluyorlar.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Çocuklarımız İçin Güvenli Tarayıcı Oyunları Sitesi

Bizde çocuklarınız için en iyi tarayıcı tabanlı oyunları oynayabileceği minikoyuncu.org sitesinin tanıtımını yapacağız. minikoyuncu.org 2013 yılından itibaren tarayıcı üzerinden oyun oynamak isteyenlere hizmetlerini en iyi kalitede sunan bir internet sitedir.

minikoyuncu.org sitesi üzerinden 2 kişilik oyunlar oynayabilir, son zamanların en çok aranan oyunlarından olan minecraf oyununuda site arama kısmına Minecraft oyna yazarak bulabilir ve minikoyuncu.org sitesini ziyaret ederek yeni çıkan oyunlarında takibini yaparak oynayabilirsiniz.

Göz atın:   Dünyayı Çift Kanatlı Gençler Kurtaracak

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu