bayigram.com

Call of Duty: Modern Warfare III Sistem Gereksinimleri Ortaya Çıktı

Call of Duty: Modern Warfare 3 sistem gereksinimleri

Call of Duty: Modern Warfare 3, yakında piyasaya sürülecek ve sistem gereksinimleri hakkında bazı detaylar ortaya çıktı.

Oyun 10 Kasım’da Steam, Battle.net ve PlayStation ile Xbox konsollarında piyasaya sürülecek. Ön sipariş veren oyuncular ise 3 Kasım’dan itibaren hikaye moduna erişebilecekler. Oyunun Türkiye fiyatı ise 1.999 TL olarak belirlenmiş.

Call of Duty: Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri

Bu gereksinimlere bakıldığında, Call of Duty: Modern Warfare 3’ün sistemleri biraz daha zorlayacağı söylenebilir. Ancak genel olarak, diğer bu yıl çıkan oyunlara göre sistem gereksinimleri makul seviyede görünüyor.

Call of Duty: Modern Warfare III Sistem Gereksinimleri Ortaya Çıktı

Call of Duty: Modern Warfare 3 Minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-6600 / AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 970, Nvidia GeForce GTX 1650 veya AMD Radeon RX 480
  • Ekran kartı belleği: 3 GB

Call of Duty: Modern Warfare 3 Önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-6600 / AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 1070, Nvidia GeForce RTX 3050 veya AMD Radeon RX Vega
  • Ekran kartı belleği: 6 GB

Oyunun minimum sistem gereksinimleri arasında Intel Core i5-6600 veya AMD Ryzen 5 1600 işlemci bulunuyor. Ayrıca 12 GB RAM, Nvidia GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 480 ekran kartı ve 3 GB ekran kartı belleği gerekiyor.

Önerilen sistem gereksinimleri ise yine aynı işlemcileri içeriyor ve bunlara ek olarak 16 GB RAM, Nvidia GeForce GTX 1070 veya AMD Radeon RX Vega ekran kartı ve 6 GB ekran kartı belleği gerekiyor.

Activision henüz resmi olarak tüm teknik özellikleri yayınlamamış olsa da, önümüzdeki günlerde nihai sürüme yaklaştıkça tüm detayları paylaşacak. Bu detaylar arasında 1440p ve 4K oynanış önerileri de bulunacak.

Sonuç olarak, Call of Duty: Modern Warfare 3’ün sistem gereksinimleri önceki sürümlere göre biraz daha yüksek görünüyor. Oyunun piyasaya sürülmesiyle birlikte daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu