«
Aralık Ayında Netflix Türkiye’de Neler Var? Sinema Haberleri Teknoloji Haberleri

Dünyanın Premium dizi, film ve sinema platformu olan Netflix’de bu ay içerisinde Türkiye’de neler var? İşte detaylar.

Netflix Türkiye şöyle demekte; Yüksek Standartlara Sahibiz. Televizyonunuz var mı? Kendinize ve tüm aileye en iyi izleme deneyimini sağlamak için; LG, Samsung ve Sony TV’lerin belirli modellerinde Netflix Önerilen TV logosunu arayın.

https://teknodiot.com/steamde-en-cok-satan-oyunlar-neler-6670.html

Netflix hakkında biraz bilgi verelim. Netflix, 190’dan fazla ülkede 109 milyonun üzerinde üyesinin günde 125 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler içerikleri istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı cihazların hemen hemen tamamında izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. Detaylar için; netflix.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netflix Türkiye‘nin bu ay yani Aralık ayı içerisinde neler sunuyor hemen bakalım.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *