TeknoDiot
     
     
     

Aralık Ayında Netflix Türkiye’de Neler Var?

Aralık Ayında Netflix Türkiye’de Neler Var?

Dünyanın Premium dizi, film ve sinema platformu olan Netflix’de bu ay içerisinde Türkiye’de neler var? İşte detaylar.

Netflix Türkiye şöyle demekte; Yüksek Standartlara Sahibiz. Televizyonunuz var mı? Kendinize ve tüm aileye en iyi izleme deneyimini sağlamak için; LG, Samsung ve Sony TV’lerin belirli modellerinde Netflix Önerilen TV logosunu arayın.

https://teknodiot.com/steamde-en-cok-satan-oyunlar-neler-6670.html

Netflix hakkında biraz bilgi verelim. Netflix, 190’dan fazla ülkede 109 milyonun üzerinde üyesinin günde 125 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler içerikleri istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı cihazların hemen hemen tamamında izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. Detaylar için; netflix.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netflix Türkiye‘nin bu ay yani Aralık ayı içerisinde neler sunuyor hemen bakalım.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi Farklı Akıllı Ürünleri İçinde MIUI 11 Güncellemelerini Yayınlandı!

Yusuf Karcılar

Nokia 7.1 Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Buğra Noyan

Da Vinci Kimya Günü’nü Kaçırmayın!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.