Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Büyük Bir Değişikliğe Gidebilir!

Apple’ın gelecekteki iPhone’lar için LED aydınlatmalı Apple logosu üzerinde çalışıyor olabileceğini varsayılıyor.

Ürünlerinin arkasındaki Apple logosu özellikle de iPhone’larda, Apple hayranları için çok şey ifade ediyor. Logonun, sadece bir marka kimliği değil, LED aydınlatmalı bir bildirim ışığının ek işlevini yerine getirdiğini görmek isteyenler bile var. Bu özellik yakın bir zamanda Apple patentinin önerdiği gibi gelecekteki iPhone’larda görünebilir.


Apple Büyük Bir Değişikliğe Gidebilir!

Patent orijinal olarak 18 Eylül 2018’de ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’nden (ABDPTO) önce dosyalandı. Patent başvurusu “Ayarlanabilir Dekorasyonlu Elektronik Cihazlar” olarak adlandırılmıştır. Açıklama gelen bir aramayı veya SMS’i kullanıcıya bildirmek için bir telefonun kasasında bir logonun veya başka bir dekorasyonun kullanılmasının yanı sıra bir takvim hatırlatma uyarısı ve hatta kameranın aktivasyonu hakkında da konuşuyor. Patent, bunun “olayları saptamak” için sensörler veya giriş / çıkış cihazları kullanarak nasıl başarılacağını açıklamaktadır. Aydınlatıcı logoyu kontrol edecek bir devre içine yerleştirilmiş devre olacaktır. Ayrıca LED’in farklı bildirim türleri için ayrı renklerle birkaç renkte gelebileceğini önermektedir.

Apple Büyük Bir Değişikliğe Gidebilir!

Bunun gelecek yılın iPhone 12’sinde uygulanıp uygulanmayacağını söyleyemeyiz, ne zaman olursa olsun Apple, şirketin MacBook’unda geçmişte böyle bir özelliğe sahip olsa da ilk kez bir akıllı telefonda ilk olmayacak. Motorola kısa süre önce Motorola One Zoom’un logosuna bir bildirim LED ışığı uyguladı. Bununla birlikte, logoya getirdiği korkak bakışlar dışında, yalnızca yanıp sönen ışığı yalnızca arkaya bakacak şekilde tutulduğunda, bu kadar sık olmayan bir şeyle karşılaşınca yanıp sönen ışığı fark edeceğiniz için verimlilik sorgulanabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu