TeknoDiot
     
     
     

55 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

55 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

E3 2018 oyun fuarı tüm hızıyla devam ediyor. UbisoftFor Honor oyununun geleceği adına çok önemli iki haber paylaştı. For Honor kısa süreliğine ücretsiz oldu.

2017 yılının ilk aylarında Ubisoft tarafından oyun piyasasında yer alan For Honor, 7.5 milyon çevrimiçi oyuncu tabanına sahip. Ubisoft’un kendi oyun platformu olan Uplay üzerinde kısa süreliğine indirilebilir durumda olacak. For Honor oyununu 2015’de düzenlenen E3 fuarında görmüştük.

55 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Fazla oyuncu tabanına yaymak amacıyla Ubisoft yetkilileri, E3 2018’de For Honor’ın 18 Haziran 2018 tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebileceğini açıkladı. For Honor, ücretsiz indirip oynayabilmeleri için Uplay platformunu kullanarak bu işlemleri yapmaları gerekecektir. Steam‘de 55 TL olan oyun Uplay üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz ve sonrasında da oynayabileceksiniz.

55 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

[ilgiliicerik icerik_id=”19175″]

Ayrıca E3 2018’de Ubisoft, konferanstaki sunumlarında aynı zamanda bu oyun için yeni bir güncelleme paketi geleceğini duyurdu. Marching Fire adı verilen bu genişleme paketi, oyuna 4 farklı karakteri daha ekleyecek. Tiandi, Jiang Jun, Nuxia ve Shaolin isimli karakterler ve bunların kendine has özellikleri oyundaki çeşitliliği artıracak. Oyuna yeni gelecek olan paketin çıkış tarihi olarak 16 Ekim 2018 verildi.

:: Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu Uplay uygulamasında Oyunlar>Ücretsiz Oyunlar>For Honor Starter Edition bölümünden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun geçici süre ücretsiz fakat şimdi alırsanız satın almış gibi kütüphanenizde kalıcı olarak oynayabilirsiniz.

Oyuna buradan ulaşabilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Sayfaya girdikten sonra Uplay kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak giriş sağlamanız gerekiyor. Bu aşamadan sonra aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşmış olmanız gerekiyor. Böyle yapmazsanız Uplay uygulamasını açın ve ardından “News” bölümüne girdikten sonra karşınıza For Honor oyununun kısa süreliğine ücretsiz olduğuna dair bir makale mevcut tıklayın ve arından For Honor’ın sayfası açılacak oradan da “Download” butonuna tıkladığınız anda oyunu kurmak isteyecek o anda otomatik kütüphanenize ekleyecek. Oyunu kurmanıza gerek kalamayacaktır.

55 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PUBG Mobile, Oyuncular ile Birlikte 2. Yaşını Kutluyor!

Buğra Noyan

Forza Horizon 4’ün İlk Haftadan Mükemmel Başarısı

Serhan Durgutlu

ONINAKI Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.