TeknoDiot
     
     
     

5 Adımda Bilgisayarı Hızlandırma Rehberi #1

5 Adımda Bilgisayarı Hızlandırma Rehberi #1

Bilgisayarınızı hızlandırmak için TeknoDiot olarak hazırlamış olduğumuz bu rehbere bir göz atarak mutlaka uygulayın. Bu rehber sizler için en iyisi olacaktır 🙂

[ilgiliicerik icerik_id=”13261″]

Antivirüs Programı
5 Adımda Bilgisayarı Hızlandırma Rehberi #1

Herkes için kullanılması ve hızlandırma açısından da bilgisayara yararı olan bu programların yararından fazla zararı olduğunu söyleyebiliriz. Sisteminizle uyumlu olan CPU ve RAM kullanımları düşük olan antivirüs programlarını tercih etmelisiniz. Sebebi ise CPU ve RAM kullanımları yüksek olursa bilgisayarınız performanslarını kısıtlamış olur. Eğer bizim tercihimizi sorarsanız Windows kullanıyorsanız, Windows ile birlikte gelen Windows Defender antivirüs programı sizin işinizi görecektir.

Bunun dışında haftada bir olmak şartıyla Combofix ile de bilgisayarınızı taratabilir ve Windows Defender Programının kaçırdıklarını silebilirsiniz.

1. SAYFA  –  2. SAYFA  –  3. SAYFA  – 4. SAYFA  –  5. SAYFA

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İçeriden Dışarıya Yönelik Veri Sızıntılarını Nasıl Engelleriz?

Uğur Aydemir

İnternet Altyapı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Buğra Noyan

Monitör Hz (Yenileme Hızı) Nedir? Ne İşe Yarar?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.