Tiktok Takipçi Satın Al

Uygun Fiyatlı Windows 10 Pro ve Office 365 Lisansı Satın Alın!

Microsoft tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen Windows 10 işletim sistemi 2020 yılının sonuna doğru %59.37’lik bir kullanım oranına sahipti.


Microsoft’un şu ana kadar geliştirdiği en popüler ve en gelişmiş özellikler sunduğu işletim sistemi Windows 10 olmuştur. 2021 yılının sonuna doğru ise %70 – %75’lik bir kullanım oranının olması beklenmektedir.

Windows 10, NT ailesinin son çıkan sürümüdür. Windows 8.1’in abisi olarak bilinmektedir. Şirket, Windows 8.1’in halefi olarak yeni, tam teşekküllü bir işletim sistemi yayınlamak yerine sürekli olarak Windows 10’u güncelleyeceğini söylemişti ve yaptı.

Biraz Windows 10 hakkında konuşmak gerekirse, Windows 10’un entegre arama özelliği, kullanıcıların tüm yerel konumların yanı sıra internette aynı anda arama yapmasına olanak tanır.

Microsoft Edge son zamanda Chrome’a da kafa tutmakta. Edge, Windows 10 ile piyasaya çıkmıştı ve varsayılan web tarayıcısı olarak Internet Explorer’ın yerini aldı. Edge, kullanıcıların web sitelerini işaretlemelerine olanak tanıyan web notları ve kullanıcıların belirli web sitelerini reklam karmaşası olmadan görüntülemelerine olanak tanıyan okuma görünümü gibi araçlar içerir.

Windows 10 Pro sürümü en çok kullanılan sürüm olarak bilinmektedir. Diğer sürümlere oranla daha da pahalı maalesef. Ancak Uygun Bana web sitesi üzerinde Windows 10 lisans fiyatları gayet uygun fiyatlı olduğunun altını çizelim. Birçok mutlu müşterisi bulunan Uygun Bana’da Windows sürümlerinin yanı sıra Microsoft Office 365 lisansları da aynı şekilde uygun fiyatlarla müşterilerin dikkatini çekiyor.

Uygun Fiyatlı Windows 10 Pro ve Office 365 Lisansı Satın Alın!

Windows 10 Yükseltmesi

Windows XP’den Windows 10’a yükseltme yaparken, Microsoft yalnızca önceki işletim sisteminden hiçbir şeyin taşınmadığı temiz bir kurulumu resmi olarak destekler. İşletim sistemi çok eski olduğu için, uygulama ve donanım uyumluluğu XP yükseltmelerinde bir sorun olabilir.

Ondan dolayı hiç riske girmeden direkt olarak bilgisayarınıza format atarak Windows 10 sürümünü kurabilirsiniz. Tabii farklı sürümler mevcuttur, bunlar;

  • Windows 10 Home
  • Windows 10 Pro
  • Windows 10 Enterprise
  • Windows 10 Education

Bu listede daha çok kullanıcılar elbette Windows 10 Pro sürümünü kullanmaktalar. Windows 10 Pro satın alarak işletim sistemini orjinal lisansı ile kurabilirsiniz. Uygun Bana web sitesi üzerinden Windows 10 Pro sürümünü ve Office 365 Pro satın alabilirsiniz.

Windows 10 Sistem Gereksinimleri

  • Ekran çözünürlüğü: 1024 x 600
  • Ekran kartı: DirectX 9 ya da sonraki bir sürüm
  • İşlemci: 1GHz ve üstünde bir işlemci ya da SoC
  • Depolama:32-bit için 16 GB, 64-bit için 20 GB
  • RAM: 32-bit için 1 GB ve 64-bit için 2 GB

Windows 10 Nedir?

Windows 10, Microsoft Windows işletim sisteminin en yeni sürümüdür. Yıllar içinde, Windows 8 (2012), Windows 7 (2009), Windows Vista (2006) ve Windows XP (2001) dahil olmak üzere birçok farklı Windows sürümü olmuştur. Windows’un eski sürümleri çoğunlukla masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda çalışırken, Windows 10 da tabletlerde eşit derecede iyi çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Birçok kullanıcı, Windows’un önceki sürümü olan Windows 8’in kafa karıştırıcı ve kullanımının zor olduğundan şikayet etti. Sonuç olarak, Windows 10 eski sürümlere benziyor ve benzerlik gösteriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu