Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Watch Benzeri Oppo’nun Akıllı Saati Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji üreticisi şimdi de akıllı saat modeli için kolları sıvadı. Oppo akıllı saat, Apple Watch tasarımını andırdığı gözlerden kaçmıyor.

Oppo daha önce giyilebilir alana taşınmasını sağladı ve bugün yeni akıllı saatin nasıl görüneceğine ilk bakışımızı gördük. Zaman geçtikçe, geliştirilen akıllı saat hakkında daha fazla ayrıntı biliniyor. Bu arada , şirketin geçen yılın yarısında bir patent kaydettiği Oppo katlanabilir bir akıllı saat olmadığı anlaşıldı . Bu saatin, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi geniş ve esnek bir ekranı vardı.


Oppo Başkan Yardımcısı, yukarıda gördüğünüz Çin sosyal ağ sitesi Weibo’da şimdiye kadar adlandırılmamış akıllı saatin ilk sunumunu paylaştı . Cihazın özellikleri veya fiyatı hakkında henüz bir şey bulunmuyor.  Tasarım Apple Watch‘a çok benziyor . Bu şaşırtıcı değil, çünkü Apple’ın akıllı saatleri dünyanın en popüler ve en çok satan akıllı saatleri arasında.

Cihazın sağ tarafında iki düğme olduğunu açıkça görebiliriz. Sol tarafta ne olacağını bilmiyoruz ama burasında da bir tuş kombinasyonunun bulunacağı yer olabilir. İki düğme arasında mikrofon olabilecek bir delik var gibi görünüyor, ancak şu anda ne yapabileceği belli değil.

Apple Watch Benzeri Oppo'nun Akıllı Saati Ortaya Çıktı

Oppo akıllı saat modeli

Renderde saatin gösterimi ‘Cum 06’ yazıyor ve Mart ayında tanıtılması bekleniyor. Buna ek olarak, Oppo akıllı telefonlar uzun süre iPhone modellerinden ilham aldı . Bu arada şirket, benzerliklerini en aza indirerek kendi tasarımını ve işlevlerini geliştirdi. Zaman içinde Oppo akıllı saatlerinde de böyle olacağı açıktır. Çinli üreticinin, mobil sektöre yenilik getirmek için çok sayıda akıllı insanın bir araya getirildiği çok büyük bir Ar-Ge departmanı var.

Oppo saatin güzel yuvarlak ekran kenarları veya kavisli bir ekranı vardır. Bu özellikle şık bir görünüm sağlar. Uzunluk / genişlik oranı da kullanıcı dostu görünüyor. Yanda iki kontrol düğmesi bulunabilir. Apple Watch’ta olduğu gibi görecek bir taç yok. İki düğme arasında bir açıklık görülebilir, bu bir mikrofon olabilir.

Apple Watch Benzeri Oppo'nun Akıllı Saati Ortaya Çıktı

Apple Watch Benzeri Oppo'nun Akıllı Saati Ortaya Çıktı Apple Watch Benzeri Oppo'nun Akıllı Saati Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu