İşte Güncel LoL RP Fiyatları

Bugün sizlere League of Legends oyununda gerçek para ile satın alınan RP fiyatlarının güncel listesini paylaşıyoruz.

LoL RP fiyatları ne kadardır? League of Legends, piyasaya ilk sürüldüğü günden itibaren popülerliğini hiç kaybetmeyen ve sürekli yükselişte olan bir oyun olmuştur.

Online olarak oynanan bu oyunda sizleri etkileyici görseller, çeşitli hikayeler ve maceralar bekliyor. Eğer daha öncesinde oyun hakkında bir tecrübeniz olduysa, oyunda rp sahibi olmanın ne denli önemli olduğunu mutlaka bilirsiniz. Genellikle her yıl güncellenen rp fiyatlarına bu sene bir yenisi daha eklendi.

LoL Rp fiyatları Riot Türkiye tarafından duyurulan bir bildiri ile güncellendi.  Güncelleme 21 Mart tarihinde online ortamda yayımlandı. Ancak henüz görmediyseniz, sizlere güncel rp fiyat listesini sunmak isteriz. Yazımızın devamında LoL RP fiyat listesini ve nerelerden PR’leri alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İşte Güncel LoL RP Fiyatları

LoL RP Fiyat Listesi

LOL Rp fiyat listesi 2020 yılında güncellendi. Aşağıda sizlere kart ödemeleri için geçerli olan fiyat listesini sıraladık.

  • LoL 400 RP – 16 TL
  • LoL 840 RP – 32 TL
  • LoL 1780 RP – 64 TL
  • LoL 3620 RP – 125 TL
  • LoL 6450 RP – 216 TL
  • LoL 12800 RP – 400 TL

Yukarıda sizlere maddeler halinde kaç TL ile LoL rp’si alabileceğinizi sıraladık. Yalnız bilmeniz gereken, belirtilen fiyatlar ve rp’ler sadece kredi kartlarından yapılan ödemeler için geçerlidir. Bunun dışında Mobil telefonlar üzerinden ödeme yapmak isterseniz, fiyat değişiklikleri bulunuyor. Peki, LoL rp’lerini nerden alabilirsiniz, gelin birlikte bakalım.

LoL RP Alınabilecek Yerler

LoL RP alınabilecek yerler güncel fiyat listesi paylaşılınca fazlasıyla merak edilmeye başlandı. Durum böyle olunca da biz de sizler için LoL RP’si satan market ve kurumları araştırdık. Özellikle hemen hemen her şehirde bulunan Mediamarkt ve Migros üzerinden LoL RP’si alabilirsiniz. Bunun dışında eğer bir Turkcell operatörü kullanıyorsanız, işiniz çok daha kolay diyebiliriz.

İLGİLİ İÇERİK:  League of Legends Taktik Savaşları 9.18 Yama Notları

Telefondan 2222 numaralı yere mesaj atarak Rp alımını tamamlamış olursunuz. Bir diğer alternatif ise, online oyun satın alma siteleridir. Bunlar arasında Perdigital ve Oyunfor bulunuyor. Bu sitelerden online olarak işlemlerinizi halledip LoL RP’si satın alabilirsiniz. Geriye ise sadece kazandığınız RP’ler ile oyunun eğlencesini sonuna kadar çıkarmak kalıyor.

İşte Güncel LoL RP Fiyatları

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu