Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Yeni Lansmanı YouTube’da Yayınlanacak!

Apple 10 Eylül’de 3 yeni cihazla birlikte iPhone 11 de tanıtacak. Apple ise bir ilk gerçekleştirerek lansmanın canlı yayınını ilk defa YouTube üzerinden yayınlamaya karar verdi.

Apple bir etkinliği yapacağı zaman, şirket kendi Safari tarayıcılarını kullanarak yalnızca bir iOS cihazında veya bir Mac cihazında yayınlayabileceğiniz platformlara özel kılıyordu. Apple o zamandan beri, geçen yılki etkinliğini Twitter’da canlı olarak izlenebileceği kullanılabilirliğini yavaş yavaş genişletmeye başladı.

Apple bu yıl izleyicilerini mümkün olduğunca ulaşmaya çalışacak ve ilk defa Apple, 10 Eylül iPhone etkinliğini YouTube’da canlı yayın için hazır hale getirecek. Bu, daha önce yürürlükte olan tüm kısıtlamaları ortadan kaldırarak, herhangi birinin herhangi bir cihazda ve herhangi bir platformda yayını izlemesini sağlayacaktır.


Apple, bu yıl geçen yıla benzer üç iPhone tanıtması bekleniyor. IPhone XR 2’nin halefi olacak, kendinden önceki modelin üzerinde bir çift kamera kurulumuyla geldiği söyleniyor. Her ikisi de üçlü kamera tasarımıyla geldiği söylenen iPhone XS ve XS Max’in halefleri de olacak.

Ne yazık ki, bu yılki iPhone’larda 5G umut edenlere kötü haber. Bu özelliğin 2020’de gelmesi beklenen bir özellik olarak hayal kırıklığına uğrayacaklar. 10 Eylül’deki canlı akışı kontrol etmek istiyorsanız, bu sayfayı favorilerinize ekleyebilir ve yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu