Tiktok Takipçi Satın Al

En İyi Masaüstü Erişim Uygulamaları

Bu makalemizde sizlere En iyi masaüstü erişim uygulaması olan Teamviewer alternatifi programların en iyilerini paylaştık. Detaylar makalemizde.

En iyi masaüstü erişim uygulaması olarak birçok uygulama ismi verilebilir. Uzak masaüstü isimleri olarak bilinen Teamviewer ismi ilk olarak akla gelir. Uzak bir erişime başlamak için harika bir uygulamadır. Bunun haricinde en iyi masaüstü erişim programları şu şekilde sıralanabilir: Windows uzatması üstü bağlantısı, Windows işletim sistemini yerleşik olarak ücretsiz bir araçtır.


Başka bir bilgisayardan Windows’u çalıştıran bir bilgisayara bağlantı izni verir. Bir diğeri UltraVNC erişimidir. Bu uygulama birçok özelliği içinde bulundurur. Uzaktan yönetim aracı olarak bilinir. LogMEIn erişim uygulaması da bir diğer program arasında yerini alır. Kullanıcıların farklı bir bilgisayar ile uzaktan kontrol edilebilmesini sağlayan ücretsiz bir araçtır. Aynı zamanda diğer erişim programları da tightVNC, join.me, splashtop, realVNC, Ammyy, webEx, cloudBerry Remote Assitant bunlardan bir kaçıdır.

En İyi Masaüstü Erişim Uygulamaları

Uzaktan Erişim sağlayan Teamviewer Alternatifleri

En iyi masaüstü erişim uygulaması Teamviewer alternatifleri, bu uygulamanın geliştiricileri tarafında bulunan ve rekabetin farkında olan kişiler için seneler boyunca birçok yenilik getirmiştir. Örnek olarak Teamviewer 11 ile veri kullanımının %30 oranında azaltıldığı söylenebilir. Uygulamanın 12 ile birçok işlemi tek bir tık ile yapılabilecek hale getiren kısa yollar eklenmiştir. Teamviewer 13 ise mobil cihazların desteği artırılarak yerine getirilmiştir. 14 uygulaması ise çok sevilen karanlık modu ile kullanıcılara sunulmuştur.

Teamviewer alternatifleri ise şu şekilde sıralanabilir. Öncelikle Mikogo, UltraVNC, AnyDesk, Join.me, Chrome uzaktan masaüstü, Alpemix alternatifler arasındadır. Uzaktan tek bir tuş ile yönlendirme sağlayarak işleminizin yerine getirilmesine yardımcı olur. Genellikle bu programlarda şifreleme sistemi vardır. Birçok bilgisayarın eş zamanlı olarak aynı bilgisayar erişmesine izin veren uygulamalarla da sunulabilir. İnternet tarayıcıları için en iyi alternatifler bu şekilde sıralanmıştır. Yine de tercih son olarak size bırakılıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu