TeknoDiot
     
     
     

Banggood 12.Yıl İndirimleri Başladı

Banggood 12.Yıl İndirimleri Başladı

Çinli dev e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan Banggood 12. yılını dev indirim kampanyası ile kutluyor! Banggood 12. Yılına özel %70’e varan dev indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Tüketici elektroniğindeki kaçırılmayacak fırsatlar Banggood müşterilerini bekliyor. Akıllı telefonlardan, tabletlere, PC’lerden Drone gibi ve daha fazla ürünlerde %70’e varan indirimler başladı. Banggood’un 12. yıl dönümü ve şimdiden yeni yıl kutlamalarına başladı.

[sp-related style=”dark” id=”28618″]

Banggood 12.Yıl İndirimleri Başladı

Banggood gerçeklik yıl dönümünde 5 ve 7 Eylül tarihleri ​​arasında sadece yaklaşık bir ay süren festivaller planlanıyor. % 80’in üzerindeki kuponlar için yıllık % 10 indirim kuponu yıllık cirodan sınırlı bir süre ve tutar için bir kupona ihtiyacı var. Banggood müşterilerine 200 kupon veriyor günde.

[button type=”primary” size=”block” link=”https://www.banggood.com/tr/promotion-AnniversaryRC_Outdoor-6251.html?bid=42653&utmid=4662&rmmds=home-top-bBanner/?source=teknodiot.com” target=”true” disabled=”false”]İNDİRİM SAYFASI[/button]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Garanti ve Hepsiburada’dan Alışveriş Kredisi

Buğra Noyan

Steam’de 57 TL’lik Oyununu Ücretsiz Oynama İmkanı

Serhan Durgutlu

Amazon Türkiye’den Aynı Gün Teslimat Hizmeti

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.