TeknoDiot
   
   

ZTE’den Bir Tane Daha Çift Taraflı Ekran Patendi!

ZTE'den Bir Tane Daha Çift Taraflı Ekran Patendi!

ZTE firması daha önce Nubia X ile ilk çift taraflı ekran telefonunu piyasaya tanıtmıştı. Şimdi bir patent daha tanıtıldı.

ZTE’nin bize ilk çift ekranlı akıllı telefonunu getiren iddialı ve kullanıma hazır düşüncesiydi. Bu, ZTE‘nin, geçen yıl Kasım ayında piyasaya sürülen Nubia X’te uçtan uca mükemmel bir görüntü oluşturmasını sağladı. Şimdi, Mobielkopen tarafından, bazı fikirlerle aynı fikri geliştiren yeni patentler bildirildi.ZTE'den Bir Tane Daha Çift Taraflı Ekran Patendi!

Yayına göre, ZTE, arkadaki ikincil ekranın daha küçük olduğu yeni bir çift ekranlı patent başvurusunda bulundu. Bu, Nubia X’in çok daha büyük, tam teşekküllü bir ikinci ekrana sahipken, üst sırtın sadece daha küçük bir kısmını alıyor. Patent, geçen hafta Devlet Fikri Mülkiyet Ofisinde verildi. Bunun dışında, üçlü kamera kurulumu, çift tabanlı hoparlörler ve USB Tip-C kolayca görülebilir. Şimdilik, bu sadece onaylanmış bir patent ve bu tasarımın  seri üretim seviyelerine ulaşıp ulaşamayacağını ne zaman yapacağını bilmiyoruz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.