TeknoDiot
     
     
     

ZenFone 4 Ailesi Tanıtıldı! ZenFone 4 Max ve Max Pro Detayları!

ZenFone 4 Ailesi Tanıtıldı! ZenFone 4 Max ve Max Pro Detayları!

ASUS’un yeni amiral gemisinin de içinde bulunduğu ZenFone 4 serisi tanıtıldı. ASUS, 6 tane ZenFone 4 modeli tanıttı.

ASUS Zenfone 4 serisinin akıllı telefon modellerinin tüm detayları haberimizde. ASUS, Zenfone 4Zenfone 4 ProZenfone 4 SelfieZenfone 4 Selfie ProZenfone 4 Max ve Zenfone 4 Max Pro modeli olarak tam 6 tane modeli tanıttı.

İşte ZenFone 4 Max ve Max Pro Özellikleri

ASUS’un Max serisi her zaman uzun kullanım süresi sunan pil performansları ile öne çıkmıştır. ASUS’un yeni ZenFone 4 Max ve Max Pro modellerinin de 5000 mAh kapasiteli bir bataryası yer alıyor. Bataryanın 5V/2A (10W) hızlı şarj teknolojisi bulunmakta. 5.5 inç 1920x1080p IPS 2.5D ekran yer alıyor.

Snapdragon 430 ve 425 işlemciler yer alırken bu işlemcilere ise 2 GB RAM ve 3 GB RAM eşlik ediyor. ZenFone 4 Max, arka kısımlarında 13 MP ve 5 MP çift kamera yer alıyor. 8 MP ön kameraları bulunuyor. Zenfone 4 Max Pro’da ise 16MP ve 5MP kamera yer alıyor. Ön kamerası ise 16MP çözünürlükte. Fiyatları daha henüz belli değil.

ZenFone 4 Ailesi Tanıtıldı! ZenFone 4 Max ve Max Pro Detayları!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Kirin 990 İşlemcisinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

iPhone XS Max Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Buğra Noyan

Bu Yıl Xiaomi Mi 10 Explorer Edition Olmayacak!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.