YouTube'un Mobil Uygulamasına Yeni Özellik! - TeknoDiot.com

YouTube’un Mobil Uygulamasına Yeni Özellik!

Abone Ol 

Popüler video izleme uygulaması olan YouTube’un mobil uygulamasına yeni bir özellik daha geldi. İşte yeni gelen özelliğin detayları.

takipçi satın al
takipçi satın al

Popüler video izleme uygulaması olan YouTube‘un mobil uygulamasına yeni bir özellik daha eklendi. Bu yeni özellik Android ve iOS platformuna geldi. Google’ın yeni yayına soktuğu özellik sayesinde YouTube kullanıcılarının izledikleri videoların oynatma hızını istedikleri gibi ayarlayabilecekler.

Oynatma listesinde bu özelliği masaüstü sürümde yapılıyordu bir kaç yıldır.  Masaüstü versiyonda birkaç yıldır kullanılabiliyordu. Ancak mobil uygulamada yoktu ve artık Google’da mobil uygulamaya bir el attı diyebiliriz.

YouTube'un Mobil Uygulamasına Yeni Özellik!

Göz atın:   Casper'ın 2021 Yılına Özel AIO Modelleri Belirlendi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!