«
YouTube'da Hacklenme Şoku! Bir Çok Video Hacklendi! İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri

Dünyanın en popüler video platformu YouTube’da izlenme rekorları kırmış bir çok müzik videosu hacklendi. Konu hakkında tüm detaylar haberimizde. Bir çok video hacklendi.

İlk olarak bu sabah, izlenme rekoru kıran popüler müzik parçası, tüm zamanların en çok izlenen videosu olan Despacito, 5 milyarlık izlenme ile de rekor kırmıştı. YouTube’un ayarlarını bozan Gangnam Style’ı çok kısa bir sürede tahtından eden Luis Fonsi ve Daddy Yankee tarafından söyleniyordu. Tam 5 milyar izlenmeye ulaşan şarkı bu sabah YouTube’da hacklendi ilk olarak videonun başlığı değiştirildi, daha sonra ise YouTube‘dan tamamen kaldırıldı.

[ilgiliicerik icerik_id=”12171″]

İlk olarak Despacito ile başladı ama saldırılar devam ediyor. Son olarak Post Malone’IN 54 milyon ve Chris Brown’ın 25 milyonluk şarki videoları da hakclenmiş durumda. Videolardan yanı sıra asıl kanallar hackleniyor. Hacklenen videoların başlıklarını hackleyen grup “x – Hacked by Prosox & Kuroi’SH & Shade & Akashi IT” olarak değiştirmekte. Shakira, Selena Gomez, Taylor Swift, Katty Perry, Drake, Dj Snake de dahil oldu! YouTube, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Saldırılar devam ediyor! Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

:: GÜNCELLEME: Luis Fonsi – Despacito ft. Daddy Yankee şarkı videosu tekrar YouTube tarafından geri yüklendi.

 

YouTube'da Hacklenme Şoku! Bir Çok Video Hacklendi! İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *