TeknoDiot
     
     
     

YouTube’da Hacklenme Şoku! Bir Çok Video Hacklendi!

YouTube'da Hacklenme Şoku! Bir Çok Video Hacklendi!

Dünyanın en popüler video platformu YouTube’da izlenme rekorları kırmış bir çok müzik videosu hacklendi. Konu hakkında tüm detaylar haberimizde. Bir çok video hacklendi.

İlk olarak bu sabah, izlenme rekoru kıran popüler müzik parçası, tüm zamanların en çok izlenen videosu olan Despacito, 5 milyarlık izlenme ile de rekor kırmıştı. YouTube’un ayarlarını bozan Gangnam Style’ı çok kısa bir sürede tahtından eden Luis Fonsi ve Daddy Yankee tarafından söyleniyordu. Tam 5 milyar izlenmeye ulaşan şarkı bu sabah YouTube’da hacklendi ilk olarak videonun başlığı değiştirildi, daha sonra ise YouTube‘dan tamamen kaldırıldı.

[ilgiliicerik icerik_id=”12171″]

İlk olarak Despacito ile başladı ama saldırılar devam ediyor. Son olarak Post Malone’IN 54 milyon ve Chris Brown’ın 25 milyonluk şarki videoları da hakclenmiş durumda. Videolardan yanı sıra asıl kanallar hackleniyor. Hacklenen videoların başlıklarını hackleyen grup “x – Hacked by Prosox & Kuroi’SH & Shade & Akashi IT” olarak değiştirmekte. Shakira, Selena Gomez, Taylor Swift, Katty Perry, Drake, Dj Snake de dahil oldu! YouTube, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Saldırılar devam ediyor! Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

:: GÜNCELLEME: Luis Fonsi – Despacito ft. Daddy Yankee şarkı videosu tekrar YouTube tarafından geri yüklendi.

 

YouTube'da Hacklenme Şoku! Bir Çok Video Hacklendi!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Türk Telekom’dan Türkiye’nin ilk Wi-Fi 6 Denemesi

Buğra Noyan

Facebook, WhatsApp İçin Soruşturma Açıyor!

Uğur Aydemir

WhatsApp Bir Yeniliğe Daha Kavuşuyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.