YouTube Uygulamasına Bir Yenilik Daha Geliyor!

YouTube Uygulamasına Bir Yenilik Daha Geliyor!

Dünyanın popüler video izleme platformu olan YouTube’un mobil uygulamasına bir yenilik daha geliyor. 

Uygulamanın 13.01 versiyonunun kodlarında başta koyu tema olmak üzere farklı özelliklerle ilgili ipuçları bulunmakta. YouTube uygulamasının 13.01 versiyonu Google Play’de yerini aldı.  Yeni gelecek güncelleme ile birlikte masaüstüne bulunan gece modu YouTube’un mobil uygulamasına da gelecek.  kod satırlarındagelecekteki özellikler ile ilgili bazı ipuçları bulunmakta. 9to5google’ın haberine göre bazı kod satırları sszıdırıldı.

<string name=”pref_developer_dark_theme_for_app_summary”>Use dark theme throughout the app</string>

<string name=”pref_developer_dark_theme_for_app_title”>Dark theme</string>

<string name=”turn_off_incognito”>Turn Off Incognito</string>

Microsoft’da Eski Bilgisayarları Yavaşlatacak

YouTube Uygulamasına Bir Yenilik Daha Geliyor!

YouTube’un koyu tema diğer ismi ile gece modu özelliği muhtemelen bir sonraki güncelleme ile geliyor. İlk olarak Android cihazlar için güncellenecek olan gece modu özelliği daha sonra iOS cihazlar için güncelleme alacak. Ayrıca Chrome ve Gboard’dan sonra YouTube da gizli mod özelliğine sahip olabilir. Şu anda kullanıcılar, ayarlarda “Geçmiş ve Gizlilik” bölümüne giderek izleme ve arama geçmişini duraklatabiliyorlar. Gizli mod ile birlikte bu özellik daha kullanışlı hale gelecek.

Diğer bir yenilik ise YouTube’da çıkan reklamları geçmek için kaydırma özelliği. YouTube kullanıcıların beş saniye sonra reklamı geçmek geç butonuna tıklamak yerine bir reklamı kaydırmasına izin vererek bu adımı basitleştiriyor olacak.

 

Göz atın:   MIUI 11 Alan Cihazlar Tam Liste!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu