Yılın Oyununu Siz Seçin!

Yabancı oyun basını tarafından hayata geçirilen Altın Joytsick Ödülleri’nin bu sene 35’incisi düzenlenmekte. Bu yılın oyununu siz seçin!

Ödüllerin kime verileceğini her sene olduğu gibi bu sene de siz belirleyebilirsiniz. Geride bırakılan senede ise yılın oyununu Dark Souls 3 almıştı. Bakalım bu sene hangi oyun ödül alacak. Yılı oyun ayaları ise şöyle; Horizon: Zero Dawn, Persona 5,  The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Uncharted: The Lost Legacy, What Remains of Edith Finch, Dishonored 2 gibi bir çok oyun adayı bulunuyor aşağıda bulunan bağlantıdan oyunuzu kullanabilirsiniz.

17 Kasım tarihinde İngiltere’nin Londra kendinde düzenlenecek olan etkinliği, Assasin’s Creed 2‘de yer alan gözlüklü yan karakterin sesi aktör Danny Wallace sunacak. Oylamaların 3 Kasım tarihinde sona ereceğini belirtelim. Ayrıca her sene farklı farklı hediyeler veren ekip, bu sene oylama yapan oyunculara hediye olarak e-kitap okuyucu vereceğini açıkladı. Bu yılın oyununu seçmek için buraya tıklayarak oyununuzu kullanabilirsiniz.

Yılın Oyununu Siz Seçin!

Göz atın:   Tofaş'ın Yapay Zeka Yazılımına Uluslararası Kalite Ödülü!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu