TeknoDiot
   
   

Yılın En İyi Kampanyaları www.baymakservisi.net Adresinde

Yılın En İyi Kampanyaları www.baymakservisi.net Adresinde

Baymak Servisi olarak, Baymak marka her türlü model cihazların gerekli her türlü bakım, montaj, onarım ve cihaz temizliği işlemlerini üstlenerek, müşterilerini sorunsuz ve garantili hizmet ile tanıştıran firmamız, bünyesinde barındırmış olduğu kaliteli ve uzman personel kadrosu sayesinde hızlı ve başarılı çalışmalara imzasını atmaktadır. Sizlerden gelebilecek her türlü istek ve talepleri karşılamak, ekonomik çözümler ile karşınıza çıkmak için çalışmalarını aktif tutan Baymak Servisi acil durumlarda da bir telefon kadar yakınınızda olarak sizlere güven içinde cihazınızı kullanma olanağı sunmaktadır.

Baymak ürünleri hakkında ister Baymak Klima isterseniz de Baymak Kombi Seçimi hakkında firmamız tarafından bilgi alabilirsiniz. Bünyemizde çalışan uzman ve deneyimli teknik personellerimiz her cihazın özelliklerine uygun çözümler geliştirmekte, gerçekleştirmiş olduğumuz bütün çalışmalarımıza da 1 yıl garanti verilmektedir. Yıllardır bu sektör içerisinde yer alan firmamız, hızlı ve güvenilir servis imkânlarının kapılarını müşterilerine ardına kadar açan, müşterilerini iş ve zaman kaybına uğratmadan bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Cihazınızın ömrünü uzun tutmak, daha verimli ve ekonomik çalışmasını sağlamak sizin elinizde, ihtiyaç duymuş olduğunuz bütün problemlerde bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde en ucuz hizmetlerini kalite ile buluşturabilir, cebinizi ve kendinizi yormadan güvenli servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Baymak Servis olarak yine siz Baymak kullanıcılarını düşünerek başlatmış olduğumuz kampanyalarımızdan bahsetmek istiyoruz. Mesela; Her yıl yapılması gereken kombi bakımını henüz yaptırmadıysanız toplu bakım yaptırarak sizlerde indirimlerden faydalanabilirsiniz. Toplu bakım kampanyamız ile 5 ve 10 arası kombi içi %30 10 kombi ve 50 kombi için %35 50 kombi üzeri bakımlarda ise %40’a varan indirimlerimiz olmaktadır. Gaz alarm cihazı ve tesisat yıkama işlemi yaptırdığınız takdirde yine kombi bakımından ücret talep edilmeyecektir.

Kombi bakımlarını yaptırarak kombinizden daha iyi randıman alır ve yıl içerisinde oluşabilecek arızaların önüne de geçmiş olursunuz. Ayrıca Vip servis hizmetimiz sayesinde aynı gün içerisinde servis hizmeti sağlayarak 6 saat içinde uzman teknisyenlerimizi adresinize yönlendirmekteyiz. Vip Servis hizmetimizden kimler faydalanabilir? Vip servisimizden yeni randevu alacak ve önceden kaydı olan her müşterimiz yararlanabilir. Fakat Vip servis hizmeti almak isteyen müşterilerimiz iki servis bedeli ödemek durumundadırlar. Yapmış olduğumuz diğer kampanya ise 3 yıl içerisinde tarafımızca servis hizmeti almış ve aynı şekilde tekrardan hizmet almak isteyen kullanıcılardan ikinci bir servis ücreti talep edilmeyecektir.
Baymak Çağrı Merkezi
mizi arayarak kampanyalarımız hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, merak ettiğiniz her konu hakkında destek alabilirsiniz. Ayrıca günün her saati arayarak arıza kaydı bırakıp hızlı ve garantili çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Uzman kadromuz ile yerinde hizmet güvenli servis imkanı sunmaya devam ediyoruz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.