Yerli Kripto Para “Sikke” Bedava 10 Coin Dağıtmaya Başladı

Blokzinciri (Blockchain) teknolojisinin yaygınlaşmasından sonra hemen hemen gün yeni bir coin piyasaya çıkıyor. Bu yeni coinlerin arasında Nisan'da satışı başlanacak olan yerli coin Sikke'de dahil oldu.
Yerli Kripto Para "Sikke" Bedava 10 Coin Dağıtmaya Başladı
 • Burç Coşkunkan Burç Coşkunkan

Blokzinciri (Blockchain) teknolojisinin yaygınlaşmasından sonra hemen hemen gün yeni bir coin piyasaya çıkıyor. Bu yeni coinlerin arasında Nisan’da satışı başlanacak olan yerli coin Sikke’de dahil oldu.

Ocak ayında konsept çalışmaları biten Sikke, Şubat ayında cüzdan yazılımını da bitirerek Nisan ayında borsaya açılmak üzere kullanıma sunuldu. Sikke isminin ayrı bir özelliği var. Sikke anadoluda kullanılan ilk para birimi. Günümüzde ki Sikke ise ilk yerli kripto para birimi olması.

Yerli Kripto Para Sikke

Sikke bir çok özelliği ile diğer bir çok kripto paralardan ayrılmaktadır. Sikke tasarlanırken; diğer kripto paraların aksine, sadece borsada işlem görmek için değil, uluslar arası bankacılık işlemlerinde ve günlük yaşantınızda bir ödeme aracı olacak şekilde kurgulandı. Bunun yanı sıra Akıllı Sözleşmeler, İşlem süresinin kısalığı ve özel güvenlik araçları ile sikke platformu dünyada bir ilki başarmayı hedefliyor.

Şu anada yatırıma açık alan Sikke aynı zamanda sınırlı bir süre için yeni dahil olan üyelerine de 10 Sikke (SKK) hediye ediyor. Ödülü almak için üye olup cüzdan hesabınızı açtıktan sona sosyal paylaşım sitelerinden her hangi birinde paylaşımı yapıp, talep formunu doldurmanız yeterli. sikke ye üye olmak için aşağıda ki linke tıklayıp üye olabilirsiniz.

Üye Buradan Olabilirsiniz.

 • Ömer Sırtmaç
  3 gün önce

  Abi gerçek mi bu?! inanasım gelmedi ilk başta ama gerçek sanırım 🙂 büyük bir yatırım fırsatı çıktı vallahi.Sonunda işte düşünüyordum acaba hala bitcoin almak mantıklı mı? etherium mu alsam diye ama hepsini şuan kafamda çöpe attım bile.SKK dan şöyle 10k kadar alsam ileride dünyayı 10 defa gezecek kadar param olur eminim 🙂 Hem şirket Türk şirketi!!!

  5
 • ugur
  3 gün önce

  yüzde yüz yerli bir coin. Bu coini desteklemessek kimse milliyetcim demesin. Türkiyenin gururu olacak inşallah.
  SİKKE bizi aya götür!!

  3
 • tufan
  2 hafta önce

  https://www.sikke.com.tr/r/7446 fazla söze gerek yok görüyorsunuz.

  5
 • murat
  2 hafta önce

  Hayırlı olsun. Türkiye’den bu alanda ciddi projeler çıkması sevindiri bir gelişme. Proje gelecek vaadediyor destek olmak lazım.

  8
 • murat şen
  2 hafta önce

  yerli kripto paramız sonunda çıktı 🙂 sikke hayırlı olsun 🙂

  6
 • tuncer korkmaz
  3 hafta önce

  yerli milli paramız destekliyoruz

  5
 • süper
  3 hafta önce

  güzel kripto paralarımız artık dünya piyasasına girmeli. tebrik ederim destekliyorum

  11
 • tuncer korkmaz
  3 hafta önce

  milli paramız destekliyoruz

  12