TeknoDiot
     
     
     

Yerli Anlık Mesaj Uygulaması: PTT Messenger!

Yerli Anlık Mesaj Uygulaması: PTT Messenger!

Bakanlar kurulu toplantısı yapıldığı sırada PTT Messenger duyurulmuştu. Resmi olarak ilk açıklama bugün geldi.

PTT A.Ş tarafından  resmi facebook ve twitter hesaplarından yapılan açıklamada PTT Messenger kurumsal müşterilerin kullanımı için geliştirildiği vurgulandı. Yapılan bu açıklamada PTT Messenger signal tabanlı açık kaynak kod kullanıldığı ve tüm geliştirme haklarının da kendilerine ait olduğunu da ekledi.

PTT Messenger Apk Olarak İndirilmeye Hazır mı?

[ilgiliicerik icerik_id=”11336″]

Yapılan açıklamada bu konuya ise şöyle açıklama getirilmiş; PTT Messenger Apk dosyasının daha piyasada olmadığı ve internet üzerinde paylaşılmaya başlanan apkların PTT A.Ş’nin kurumsal anlık mesajlaşma ve haberleşme çözümüyle bir ilgisinin bulunmadığını da belirtti.

PTT Genel Müdürlüğü tarafından bizzat geliştirilen PTT Messenger android, ios, windows ve Mac işletim sistemli cihazlarda çalışabileceğini, kullanıcılarına da her türlü platformdan ulaşma imkanını da sunduğunu belirmek isteriz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Twitch’te Kripto Para ile Bağış Dönemi

Buğra Noyan

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri WhatsApp’ta

Buğra Noyan

Alibaba Küresel AR-GE Çalışmalarına 15 Milyar Dolar Yatırım Yapacak

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.