TeknoDiot
     
     
     

Yeni Şövalye Sınıfı Phoenix 2.0 ile Echo of Soul Evreninde!

Yeni Şövalye Sınıfı Phoenix 2.0 ile Echo of Soul Evreninde!

Türkiye’nin yegâne %100 Türkçe MMORPG oyunu Echo of Soul 20 Aralık’taki dev güncellemesinde yeni Şövalye sınıfını oyuncular ile buluşturuyor.

Akıncı rolünde raider (DPS), Savunucu rolünde tank olarak oynayabilen Şövalye sınıfı, kısa zamanda zindanların ve PvP alanlarının aranan ismi olacak. Her sınıf için geçerli olan alt sınıflar Şövalye için de kullanılabilecek.

Yakın dövüş becerilerine sahip Şövalye, oyunun ilk kalkan kullanan sınıfı. Savunucu rolünde oynarken hem oyuncuya hem de takım arkadaşlarına kolaylık sağlayan, genel olarak üstüne gelen darbeleri emen bir yapıya sahipken, Akıncı oynarken de üstünde biriktirdiği güçlendirmelerle büyük darbeler yaratabilecek çok yönlü bir oynanışa sahip.

https://teknodiot.com/dunyanin-en-iyi-5-csgo-takimi-7534.html

Yeni Şövalye Sınıfı Phoenix 2.0 ile Echo of Soul Evreninde!

Yeni Bir Devir Phoenix 2.0’la Başlıyor!

Hem yeni sınıfa hem de yeni içeriklere özel etkinliklerle oyuncularını karşılayacak TAM Game, Phoenix 2.0’ın gelişini festival tadında geçirecek. En iyi sınıf dizilimleriyle erken vakitlerde taktiklere vakıf olacak, en hızlı seviye atlama ödülleriyle de diğer oyuncularla kıyasıya bir mücadele yaşayacaksınız. Oyun içi daha birçok etkinlik sizleri beklerken oyun dışı da video ve sosyal medya etkinlikleri de sizlerle olacak.

Bütün bunlara ve daha fazlasına ücretsiz bir şekilde erişmek için çok az bir zaman kaldı. 20 Aralık 2017 Çarşamba günü yapılacak bakım sonrası Phoenix 2.0’la birlikte EOS küllerinde doğacak!

Güncelleme hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için oyunun sosyal medya kanallarını ve sitesini takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfası: https://www.facebook.com/EchoOfSoulTR/

web sitesi: http://eos.tamgame.com/

Yeni Şövalye Sınıfı Phoenix 2.0 ile Echo of Soul Evreninde!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basın Bülteni

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Turkcell dijital dönüşüme Hazırlandı!

Umut Bilgen

5G’nin Hayatımızdaki Yeri Nedir?

Uğur Aydemir

Xenoblades Chronicles 2’ye Ait Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.