«
  1. Ana sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri
  3. Yeni Samsung Galaxy S9 Görselleri Sızdı!

Yeni Samsung Galaxy S9 Görselleri Sızdı!

Samsung Galaxy S9

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S9 modelinin sızıntıları devam ediyor. Yeni Samsung Galaxy S9 görselleri sızdırıldı.

Samsung’un yeni nesil Galaxy S modeli olacak olan Galaxy S9’un sızıntıları halen devam ediyor. Samsung’un 2018 model amiral gemileri için tarih yaklaşırken, arka arkaya yepyeni görseller ve bilgiler sızdırılmaya devam ediyor.

Galaxy S9’un Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Karşınızda Galaxy A8 Plus Modelinin Tüm Detayları!

Samsung Galaxy S9’un Yeni Görselleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S9

Merak konusu olan Galaxy S9 modeli Samsung meraklıları tarafından önemsenerek takip ediliyor. Galaxy S9 görselleri ile cihazın arka yüzü de netlik kazandı. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinde olduğu gibi kamera ve parmak izi okuyucu epeyce bir eleştiri almıştı. Samsung bu eleştirilere göz kırmamış ve eleştirileri dikkate almış. Galaxy S9 modelinde parmak izi okuyucunun konumlandırılması ve kamera pozisyonu belli oldu.

Galaxy S9’un yeni sızdırılan görsellerine bakıldığı zaman Galaxy S8 modelinden tek farkı aslında arka kısımda bulunan parmak izi okuma sensörünün yeni konumu. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus bmodellerinde söz konusu olduğunda 18:9 ekran/kasa oranı parmak izi okuma sensörünü kullanmak isteyenleri zor durumda bırakabiliyordu.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *