Yeni Peugeot Partner Ekonomik Olacak

Yeni Partner Panelvan modeli herkesi şaşırtmaya hazırlanıyor. A’dan Z’ye yenilenen araç, zengin donanım 2018 Kasım ayında hayranları buluşacak.

Peugeot’dan yapılan yeni açıklamalara göre 2018 yılının Kasım ayında bulaşacak modellerinde, Panelvan bünyesinde barındırdığı özelliklerle günlük kullanım konforunu üstün fonksiyonellik ve çok yönlü kullanım özellikleriyle harmanlıyor.

Yeni Peugeot Partner Ekonomik Olacak

Sınıfında bir ilk olacak ve standart model olaran sunulan Peugeot i-Cockpit de dahil olmak üzere kapsamlı sürüş destek sistemlerine kadar uzanan donanım, yazılım destekleriyle son derece zengin bir donanımla yollara çıkmaya hazırlanan Peugeot Partner Panelvan kullanıcılarına yeni bir sürüş deneyimi sunuyor.

Yeni Peugeot Partner Ekonomik Olacak

Yeni Peugeot Partner özelliklerine bakacak olursak, elektronik el freni, 8 kademeli tam otomatik vites, start-stop fonksiyonu, adaptif hız sabitleme, gelişmiş hız tabelası tanımlama sistemi, aktif şerif sistemi, sürücü yorgunluk tespit sistemi, aktif güvenlik freni, akıllı far asistanı, kör nokta uyarı sistemi ve anahtarsız giriş sistemi sunuyor. Teknik bilgi isterseniz motor güçleri olarak 75-100-130 HP olarak 3 adet BlueHDi motor sunuluyor.

Yeni Peugeot Partner Ekonomik Olacak

BlueHDi 75ch beş ileri manuel ve BlueHDi 100ch altı ileri manuel şanzımanla kombine edilirken BlueHDi 130ch altı ileri manuel veya EAT8 olmak üzere iki farklı şanzımanla üretiliyor.

Yeni Peugeot Partner Ekonomik Olacak

Eğer hafif bir ticari aracım olsun istiyorsanız kullanıcıların yenilik, donanım ve fiziksel güzellik açısından kullanıcılarını tatmin edecek bir araç olarak geliyor!

 

Göz atın:   Yandex.Rover Deneme Sürüşünde

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu