Yeni Overwatch Yamasında Neler Değişti?

Overwatch’un yeni patchinde Mercy’ye değişikler gelirken Lucio’nun Wall Ride hızı düzeltildi.

Gerekli düzenlemelere ek olarak Zenyatta’ya yeni sesler de eklenirken artık oyuncular oyun içi sosyal araçlar sayesinde durumlarını Çevrimiçi, Dışarda, Meşgul veya Çevrimdışı olarak ayarlayabilecek. Ancak çevrimdışı olarak ayarlanan durum aynı maça girdiğiniz arkadaşınız tarafından görülebiliyor. Lucio’nun Wall Ride hızı yüzde 65 oranında yükseltildi ancak bu değişiklik önceki hataların düzeltilmesini amaçlayan ve hızdaki azalmayı telafi eden bir buff olarak gerçekleşti.

Mercy oyuncuları ise Guardian Angel’ı kullanırken atlama anahtarını kullanarak seçilen hedefteki düşmanlara doğru havada süzülebilecek ve Ressurrect etkinleştirildiğinde cooldown sıfırlanmayacak. Valkyrie özelliği de yine Ressurrect gibi cooldownı sıfırlamayacak ve ek olarak oyunculara bonus Resurrection charge verecek. Blizzard Mercy’ye getirdiği değişikliklerle ona daha fazla esneklik getirdiğini de düşünüyor.

:: Türkiye En Çok Hangi Yabancı Diziyi İzliyor?

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın İsmi Değişiyor!

Gelen patchle birlikte aynı zamanda Guardian Angel iptal edildiğinde Mercy’nin hızında görülen yavaşlama hatası da giderildi. Sombra’nın Pumpkinette zafer pozundaki görselleri engelleyen hata da yeni gelen patch ile birlikte düzeltildi.

Kaynak: DP

Göz atın:   Huawei, Şubat Ayında Daha Dayanıklı Bir Mate X Sunabilir
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu