«
Yeni Overwatch Yamasında Neler Değişti? Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Overwatch’un yeni patchinde Mercy’ye değişikler gelirken Lucio’nun Wall Ride hızı düzeltildi.

Gerekli düzenlemelere ek olarak Zenyatta’ya yeni sesler de eklenirken artık oyuncular oyun içi sosyal araçlar sayesinde durumlarını Çevrimiçi, Dışarda, Meşgul veya Çevrimdışı olarak ayarlayabilecek. Ancak çevrimdışı olarak ayarlanan durum aynı maça girdiğiniz arkadaşınız tarafından görülebiliyor. Lucio’nun Wall Ride hızı yüzde 65 oranında yükseltildi ancak bu değişiklik önceki hataların düzeltilmesini amaçlayan ve hızdaki azalmayı telafi eden bir buff olarak gerçekleşti.

Mercy oyuncuları ise Guardian Angel’ı kullanırken atlama anahtarını kullanarak seçilen hedefteki düşmanlara doğru havada süzülebilecek ve Ressurrect etkinleştirildiğinde cooldown sıfırlanmayacak. Valkyrie özelliği de yine Ressurrect gibi cooldownı sıfırlamayacak ve ek olarak oyunculara bonus Resurrection charge verecek. Blizzard Mercy’ye getirdiği değişikliklerle ona daha fazla esneklik getirdiğini de düşünüyor.

:: Türkiye En Çok Hangi Yabancı Diziyi İzliyor?

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın İsmi Değişiyor!

Gelen patchle birlikte aynı zamanda Guardian Angel iptal edildiğinde Mercy’nin hızında görülen yavaşlama hatası da giderildi. Sombra’nın Pumpkinette zafer pozundaki görselleri engelleyen hata da yeni gelen patch ile birlikte düzeltildi.

Kaynak: DP

Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *