Yeni iPhone X Reklamı Yayınlandı!

Apple’ın Eylül ayında tanıttığı iPhone X modelinin yeni reklamları yayınlanmaya devam ediyor. Apple tarafından yepyeni bir iPhone X reklam filmi YouTube üzerinden yayınlandı. Yeni iPhone X reklamı FaceID özelliğini ön plana alıyor.

Yayınlanan yeni reklam filmi 1 dakikalık,  Apple reklam filminde lisede okuyan bir kızın iPhone X Face ID teknolojisini kullanarak yüzüyle cihazının kilidini açtıktan sonra, bu gücü her türlü kilit açmada kullandığını görmekteyiz. Yaratıcı bir reklam filmi olduğunu baştan söyleyelim. Reklamda da izleyeceğiniz üzere genç kız FaceID sayesinde etrafta kilitli otomobil, dolap, kapak, kapı kısacası hiçbir şey kalmıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”1254″]

iPhone X’un Face ID, AnimojiPortre Modu ve Portre Aydınlatma özelliklerine dikkat çekmek için daha yeni reklamlar Apple tarafından gelecek gibi duruyor. iPhone X satış rakamları şuanda kötü durumda. Apple bunun üzerine giderek dikkat çekici işler yapmak için kollarını sıvamış durumda.

https://youtu.be/-pF5bV6bFOU

Göz atın:   Samsung Galaxy M21 Özellikleri Sızdırıldı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu