TeknoDiot
     
     
     

Yeni iPhone X Reklamı Yayınlandı!

Yeni iPhone X Reklamı Yayınlandı!

Apple’ın Eylül ayında tanıttığı iPhone X modelinin yeni reklamları yayınlanmaya devam ediyor. Apple tarafından yepyeni bir iPhone X reklam filmi YouTube üzerinden yayınlandı. Yeni iPhone X reklamı FaceID özelliğini ön plana alıyor.

Yayınlanan yeni reklam filmi 1 dakikalık,  Apple reklam filminde lisede okuyan bir kızın iPhone X Face ID teknolojisini kullanarak yüzüyle cihazının kilidini açtıktan sonra, bu gücü her türlü kilit açmada kullandığını görmekteyiz. Yaratıcı bir reklam filmi olduğunu baştan söyleyelim. Reklamda da izleyeceğiniz üzere genç kız FaceID sayesinde etrafta kilitli otomobil, dolap, kapak, kapı kısacası hiçbir şey kalmıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”1254″]

iPhone X’un Face ID, AnimojiPortre Modu ve Portre Aydınlatma özelliklerine dikkat çekmek için daha yeni reklamlar Apple tarafından gelecek gibi duruyor. iPhone X satış rakamları şuanda kötü durumda. Apple bunun üzerine giderek dikkat çekici işler yapmak için kollarını sıvamış durumda.

https://youtu.be/-pF5bV6bFOU

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Realme X50 5G’nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Yusuf Karcılar

Apple Ürünleri Tekrar BİM’de Satışa Çıkacak!

Buğra Noyan

Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak Sony Modelleri

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.