Yeni iPhone Modellerinin AnTuTu Sonuçları Belli Oldu!

Abone Ol 

Apple’ın yeni tanıttığı iPhone 11 serisinin AnTuTu sonuçları ortaya çıktı Apple bütün modellerinde 4GB RAM kullanmış.

Apple yeni iPhone 11 modelleri zaten Çin’de ön sipariş vermek için mevcut. Belki de en büyük ikinci akıllı telefon pazarını hareketlendirmek için piyasaya sürülebilir. Bu nedenle, AnTuTu’nun veritabanında görüldüğü gibi yeni Apple modellerinin performans ve bellek yapılandırmaları hakkında bazı bilgileri paylaşması kesinlikle uygundur.

AnTuTu’nun Weibo sayfasında paylaşılan ekran görüntüleri iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max olan iPhone 12.1, iPhone 12.3 ve iPhone 12.5 olarak listeleniyor. Üçlünün AnTuTu skorları arasında önemli bir fark gözükmüyor. Yeni üçlemenin de Apple A13 Bionic işlemcisini kullanmasından kaynaklanmaktadır. Ancak iPhone 11 Pro Max 462098 puanla en yüksek puana sahip olduğu için diğer iki cihaza göre işlem hızı değişebilir. iPhone 11 skoru 456.655, iPhone 11 Pro’nun paylaştığı 455.452 puandan biraz yüksek. İşte sırasıyla iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max’in AnTuTu özelliklerini aşağıda bulunan görsellerde bakalım.

Yeni iPhone Modellerinin AnTuTu Sonuçları Belli Oldu!                          Yeni iPhone Modellerinin AnTuTu Sonuçları Belli Oldu!                            Yeni iPhone Modellerinin AnTuTu Sonuçları Belli Oldu!

En ilginç kısmı üç iPhone 11 modelinin de 4GB RAM ile donatılması. Bu 6GB RAM değişkeni olacağının görüşmelerini sadece söylentilerle kaldığı anlamına geliyor. Bir noktaya varacak olursak 512GB depolama alanına sahip iPhone 11 Pro Max, 4GB RAM’e sahip olacak ve RAM hafızaya göre değişkenlik göstermeyecek ve 256 GB depolama alanıyla listelenen iPhone 11 ve iPhone 11 Pro ile eşit olarak 4 GB RAM’e sahip olacaklar. Bir iPhone cihazı için günümüzde 4GB RAM fazlasıyla yeterli.

Göz atın:   Türk Yazılımcı macOS High Sierra Sürümünde Açık Buldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu