Yeni iPhone Emojileri

İşte Yepyeni iPhone Emojileri

Abone Ol 

Apple’ın akıllı telefon serisi iPhone’lar için yepyeni emojiler kullanıcıların beğenisine sunuldu. Apple, her sene yaşattığı geleneği bozmayarak yine dünya emoji gününe özel, yeni iPhone emoji paketini paylaştı.

Apple, iPhone klavyelerine dahil edileceği görülüyor. Yeni emojiler hemen iPhone klavyelerinde görünmeyecek. Apple’ın Eylül ayı güncellemesi ile uyarlanması bekleniyor. iPhone tamamen yenilenecek gibi duruyor. Kullanıcıların en merak ettiği soru ise bu yeni emojiler iPhone’larına ne zaman gelecek? Yeni iPhone emojileri sonbahar güncellemesi ile birlikte telefonlarımızda yerini alacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”5512″]

Apple şirketi emoji güncellemesi ile tüm iPhone kullanıcılara tam 157 adet emoji sunacak. Günümüz teknoloji dünyasında “emoji” kullanımı oldukça fazla. Artık belli bir kitle derdini, sorununu ve anlatacaklarını emojiler kullanarak iş bitiriyor. Hemen herkesin kullandığı minik ikonlara, yeni emojiler de katkıda bulunacak! Apple yeni emoji paketinde örgüleri önemseyen ip yumağı emoji de büyük ilgi topladı. Örgü emojisi biraz daha Türk’lere daha cana yakın geldiği belirtilmekte. Yeni iPhone emojilerine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

EMOJİLERİ GÖRMEK İÇİN GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ GÖRSELE TIKLAYINIZ!

[Modula id=’9′]
Göz atın:   A101'den Teknoloji Tutkunlarını Sevindirecek Haber!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu