«
Yeni Google Pixelbook Tanıtıldı! İşte Detaylar! Bilgisayar Haberleri Teknoloji Haberleri

Google’ın dün düzenlediği etkinlikte Google Pixel 2, Pixel 2 XL ve Google Pixelbook ürünleri tanıttı.İşte Pixelbok detayları.

2 si 1 arada özelliğiyle öne çıkan Pixelbook’un detayları haberimizde. Bu seferki Pixelbook’un ekranı katlanabiliyor ve dilerseniz bilgisayarı tablet olarak da kullanabilirsiniz.

Yeni Google Pixelbook’un 10 milimetre kalınlığında çerçeveye sahip olan Pixelbook, Yeni Google Pixelbook, tam 1 kg ağırlığında. Yeni Google Pixelbook, 12.3 inç QuadHD (1.440p) ekran sahip. Yeni Google Pixelbook’da işlemci kısmında ise Intel Core i5 ve i7 işlemciler ile birlikte sunuluyor. 512 GB’a kadar depolama kapasitesiyle ve 16 GB’a kadar RAM ile özelleştirebilirsiniz. Yeni Google Pixelbook Tanıtıldı! İşte Detaylar! Bilgisayar Haberleri Teknoloji Haberleri

Yeni Google Pixelbook’ın bir yeniliği ise USB-C ile şarj girişi yer alıyor. Yeni Google Pixelbook bir WiFi ağı tespit etmediğinde otomatik olarak Android telefonunuzla bağlantı kurabiliyor. Google Pixelbook, 99$ fiyat etiketine sahip yeni Pixel kalemiyle birlikte, 12,3 inçlik ekranda güzel çizimler yapabiliyorsunuz.

Yeni Google Pixelbook Tanıtıldı! İşte Detaylar! Bilgisayar Haberleri Teknoloji Haberleri

Google Pixelbook’un giriş fiyatı 999$ olarak belirlenmiş durumda olup. Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla birlikte geliyor. Intel Core i7 işlemcili, 16 GB RAM ve 512 GB SSD’li bir modeli de bulunuyor. Google Pixelbook, Haftaya raflarda olacak.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *