TeknoDiot
     
     
     

Yeni Google Pixelbook Tanıtıldı! İşte Detaylar!

Yeni Google Pixelbook Tanıtıldı! İşte Detaylar!

Google’ın dün düzenlediği etkinlikte Google Pixel 2, Pixel 2 XL ve Google Pixelbook ürünleri tanıttı.İşte Pixelbok detayları.

2 si 1 arada özelliğiyle öne çıkan Pixelbook’un detayları haberimizde. Bu seferki Pixelbook’un ekranı katlanabiliyor ve dilerseniz bilgisayarı tablet olarak da kullanabilirsiniz.

Yeni Google Pixelbook’un 10 milimetre kalınlığında çerçeveye sahip olan Pixelbook, Yeni Google Pixelbook, tam 1 kg ağırlığında. Yeni Google Pixelbook, 12.3 inç QuadHD (1.440p) ekran sahip. Yeni Google Pixelbook’da işlemci kısmında ise Intel Core i5 ve i7 işlemciler ile birlikte sunuluyor. 512 GB’a kadar depolama kapasitesiyle ve 16 GB’a kadar RAM ile özelleştirebilirsiniz. Yeni Google Pixelbook Tanıtıldı! İşte Detaylar!

Yeni Google Pixelbook’ın bir yeniliği ise USB-C ile şarj girişi yer alıyor. Yeni Google Pixelbook bir WiFi ağı tespit etmediğinde otomatik olarak Android telefonunuzla bağlantı kurabiliyor. Google Pixelbook, 99$ fiyat etiketine sahip yeni Pixel kalemiyle birlikte, 12,3 inçlik ekranda güzel çizimler yapabiliyorsunuz.

Yeni Google Pixelbook Tanıtıldı! İşte Detaylar!

Google Pixelbook’un giriş fiyatı 999$ olarak belirlenmiş durumda olup. Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla birlikte geliyor. Intel Core i7 işlemcili, 16 GB RAM ve 512 GB SSD’li bir modeli de bulunuyor. Google Pixelbook, Haftaya raflarda olacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Motorola One Action Özellikleri Belli Oldu

Buğra Noyan

Streamlabs Yeni Bir Bağış Toplama Aracı Duyurdu!

Adil Anıl Öktem

Türkiye’nin Yeni Oyun Projesi ODTÜ ve TOGED’den

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.