«
Yeni Google Gmail'i Deneyin! İnternet Haberleri

Geçen günlerde sizlere Gmail’in tamamen yenileneceğinden bahsetmiştik, bu sefer Google erken davranıp yeni masaüstü Gmail’i kullanıcıların deneme şansı olduğunu duyurdu. Biz denedik 10 puan verdik.

Ortaya çıkan son haberlere göre GoogleGmail’in internet sitesini yenileyecekti. Gerçekten yenilendi diyebiliriz. Yeni tasarım olarak materyal bir tasarıma sahip olan yeni Gmail kullanıcılardan 10 puan aldı diyebiliriz. Sağ tarafta Google’ın diğer servisleri edge sekmesi mevcut. Google’ın mail hizmeti yeni bir tasarıma ve yeni özelliklere kavuşturacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”16015″]

Günümüzde bilgisayarın ve internet çalışmalarının yer almadığı bir tane bile sektör kalmadı. Zararlı olarak işaretlenmiş maillerden uzak durmanız için büyük bir özellik daha geliyor. Ek dosyalarında, bulundurduğu bağlantılarda veya temel içeriğinde zararlı içeriklerin tespit edilen mailler size iletilirse Gmail sizi uyaracak.

Yeni Gmail oldukça iyi durumda diyebiliriz. Yeni Gmail tasarımı ile Gmail bizlere kısa cevaplar sunacak. En önemli noktalardan biri ise gönderdiğiniz maili gizli tutabiliyorsunuz. Alıcı bu mailden Gmail ortamında bilgi kopyası alamıyor. Yapılacak yenilik ile gelecek özelliklerden en dikkat çekici olanı web sitesinin çevrimdışı kullanılabilmesi olacak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, belli bir zaman içerisindeki mailleri internet erişimi olduğunda yedeklenmesi sayesinde daha sonra da okuyabilecek.

Yeni tasarımı kullanmak için aşağıdaki görselde, Ayarlar > Yeni Gmail’i dene tıklayabilirsiniz.

Yeni Google Gmail'i Deneyin! İnternet Haberleri

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Avatar
    Metehan Bera

    Az önce denedim, kullanıcı kaybetmeyi göze alarak böyle büyük bir hamle yapmaları cidden takdir edilesi. Genel olarak beğenileceğini düşünüyorum, bana güzel geldi açıkçası.