TeknoDiot
     
     
     

Yeni Google Gmail’i Deneyin!

Yeni Google Gmail'i Deneyin!

Geçen günlerde sizlere Gmail’in tamamen yenileneceğinden bahsetmiştik, bu sefer Google erken davranıp yeni masaüstü Gmail’i kullanıcıların deneme şansı olduğunu duyurdu. Biz denedik 10 puan verdik.

Ortaya çıkan son haberlere göre GoogleGmail’in internet sitesini yenileyecekti. Gerçekten yenilendi diyebiliriz. Yeni tasarım olarak materyal bir tasarıma sahip olan yeni Gmail kullanıcılardan 10 puan aldı diyebiliriz. Sağ tarafta Google’ın diğer servisleri edge sekmesi mevcut. Google’ın mail hizmeti yeni bir tasarıma ve yeni özelliklere kavuşturacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”16015″]

Günümüzde bilgisayarın ve internet çalışmalarının yer almadığı bir tane bile sektör kalmadı. Zararlı olarak işaretlenmiş maillerden uzak durmanız için büyük bir özellik daha geliyor. Ek dosyalarında, bulundurduğu bağlantılarda veya temel içeriğinde zararlı içeriklerin tespit edilen mailler size iletilirse Gmail sizi uyaracak.

Yeni Gmail oldukça iyi durumda diyebiliriz. Yeni Gmail tasarımı ile Gmail bizlere kısa cevaplar sunacak. En önemli noktalardan biri ise gönderdiğiniz maili gizli tutabiliyorsunuz. Alıcı bu mailden Gmail ortamında bilgi kopyası alamıyor. Yapılacak yenilik ile gelecek özelliklerden en dikkat çekici olanı web sitesinin çevrimdışı kullanılabilmesi olacak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, belli bir zaman içerisindeki mailleri internet erişimi olduğunda yedeklenmesi sayesinde daha sonra da okuyabilecek.

Yeni tasarımı kullanmak için aşağıdaki görselde, Ayarlar > Yeni Gmail’i dene tıklayabilirsiniz.

Yeni Google Gmail'i Deneyin!

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


3 GB’a Ek Olarak 3 GB’da Vodafone’dan: Uzaktan Eğitim İçin Vodafone’dan 6 GB İnternet Desteği

Buğra Noyan

Dünya Genelinde 1 Günde Kaç WhatsApp Mesajı Atılıyor?

Buğra Noyan

Forum Dünyasının Gözdesi: TCybers

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Metehan Bera 17 Mayıs 2018 at 20:04

Az önce denedim, kullanıcı kaybetmeyi göze alarak böyle büyük bir hamle yapmaları cidden takdir edilesi. Genel olarak beğenileceğini düşünüyorum, bana güzel geldi açıkçası.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.