Yeni Ortaya Çıkan Samsung Galaxy A Serisi - TeknoDiot.com

Yeni Ortaya Çıkan Samsung Galaxy A Serisi

Samsung, geçen yıl çeşitli fiyat segmentlerini hedef alan çılgın bir dizi orta sınıf Galaxy A serisi telefon başlattı.

Şirket, Samsung’un 2020 Galaxy A serisi cihazlarının bir parçası olarak bir grup telefon adını markalaştırdığı birkaç ay önce öğrendiğimiz gibi, bu yıl da aynı şekilde devam etmeyi planlıyor.

Galaxy A01’den Galaxy A90 5G’ye, Samsung’un orta sınıf serisindeki herkes için bir şey var, ancak şirket şimdi kimsenin istemediği yeni bir Galaxy A akıllı telefon üzerinde çalışıyor gibi görünüyor.

OnLeaks, Galaxy A70e olduğunu söyledikleri bir telefonun yüksek kaliteli renderlarını sızdırdılar. Ancak, Galaxy A70, Galaxy A70s, hatta yeni Galaxy A71’in bir varyantı gibi görünmüyor.

Yeni Ortaya Çıkan Samsung Galaxy A Serisi

Yoksa Galaxy A70e mi?

A70e, Samsung’un erken Galaxy M bütçe akıllı telefonlarından biri, arkaya bakan bir fiziksel parmak izi tarayıcısı ve görünüşe göre bir microUSB bağlantı noktası gibi oldukça büyük çerçevelere sahip 6.1 inç Infinity-V ekrana sahip olduğu bildirildi. Arkada dikey olarak hizalanmış bir üçlü kamera kurulumu ve üstte bir kulaklık girişi var.

MicroUSB bağlantı noktası, Galaxy A70e’yi oldukça anlamsız hale getiriyor, bu gün ve yaşta microUSB bağlantı noktasına sahip bir telefon için yer yok, kesinlikle daha yüksek olan Galaxy A70’in daha ucuz bir varyantı olan bir cihazda değil.

Ayrıca, telefonun ürün yazılımının geliştirildiğine dair hiçbir işaret görmüyoruz, bu nedenle Samsung’un ne yaptığının daha net bir resmini elde etmek için daha fazla bilgi beklememiz gerekecek. Bir şey öğrendiğimizde size izin vereceğiz ve bu arada, sözde Galaxy A70e’nin renderlarını kontrol edebilirsiniz.

Göz atın:   Samsung Galaxy Note 10'un IP68 Sertifikasının Anlamı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu