Yeni Assassin’s Creed Oyunu Ne Zaman Gelecek?

Ubisoft‘un sevilen oyun serisi Assassin’s Creed’ın en son oyunu Origins’di ama yeni Assassin’s Creed oyunu ne zaman gelecek? Sorusu her zaman oyuncuların kafasında yer edindi.

Oyuncuların merakla bekledikleri yeni oyun hakkında bazı bilgiler sızdırılmış durumda. Yeni Assassin’s Creed oyununun çıkış tarihi ve hikayesi hakkında yeni sızıntılar gerçekleşti. Yeni oyun bu sefer daha farklı olacak, yeni Assassin’s Creed oyunu Antik Yunan’da geçecek ve 2019’da piyasaya sürülecek. Assassin’s Creed Origins‘in senaryosu Antik Mısır’da geçmekteydi.

[ilgiliicerik icerik_id=”2325″]

Ubisoft, Assassin’s Creed‘in yıllık yayınlanma sürümüne geri dönmeyeceğini daha önce de defalarca belirtmişti. Bu yüzden oyunun çıkış yılı en erken 2019 olacak gibi gözüküyor. Peki yeni oyun hangi platformlara gelecek? Nintendo Switch‘e gelmeyecek olan yeni Assassin’s Creed oyunu ancak temel oyun platformları PlayStation 4Xbox One ve PC‘de yerini alacak. Ubisofthenüz sıradaki Assassin’s Creed oyunu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Ancak bu yıl içersinde bir açıklama gelmesi bekleniyor.

Yeni Assassin's Creed Oyunu Ne Zaman Gelecek?

Göz atın:   Xbox’tan Dev Extra Cuma İndirimi!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu