TeknoDiot
     
     
     

Yemeksepeti’nden Yeni Hizmet: Banabi

Yemeksepeti’nden Yeni Hizmet: Banabi

Türkiye’nin ilk ve en büyük online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, yeni hizmeti Banabi ile online market mahsulleri siparişi sektörüne adım attı.

Banabi hizmeti ile Yemeksepeti; kullanıcılarına dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2.000’e yakın market ürünü sunuyor.

Banabi; online market ürünlerini avantajlı fiyatlarla sunarken, kullanıcılar birçok kampanya ile de hesaplı alışveriş imkânından yararlanabilecekler. Banabi, ayrıca sektörde bir ilk olarak kullanıcılarına kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme fırsatı da sunuyor.

Türkiye’nin ilk ve en büyük online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, yeni girişimi Banabi ile online market ürünlerini siparişi sektörüne adım attı. Türkiye’nin ilk ve en büyük online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, yeni girişimi Banabi ile online market ürünleri siparişi sektörüne adım attı. Öncelikli olarak İstanbul’da Avrupa yakasındaki belli bölgelerde ve iOS uygulaması üzerinden hizmet vermeye başlayan Banabi, hizmet ağını hızlı bir şekilde yaygınlaştıracak.

İLGİLİ HABER: Yemeksepeti’nin Yeni Ofisi: Yemeksepeti Park

Yemeksepeti’nden Yeni Hizmet: Banabi

Bugün 69 ilde, 12 milyon kullanıcısına sokak lezzetlerinden, ev yemeklerine, tatlıdan dünya mutfaklarına kadar binlerce çeşit lezzeti 20 binin üzerinde restorandan ulaştıran Yemeksepeti; Banabi ile kullanıcılarının market ürünlerini online sipariş verme ihtiyaçlarını da anında karşılayarak hayatlarını daha da kolaylaştırmayı hedefliyor.

Kurye operasyonunda elde ettiği müşteri memnuniyeti odaklı deneyimini çok daha büyük bir operasyon ile yeni bir alana taşıyan Yemeksepeti, Banabi hizmetini tamamen yeni bir ekipten oluşan kurye ağı ile gerçekleştiriyor.

Banabi’de 2.000’e yakın ürün olacak

Market ürünlerini yaklaşık 10 dk. içerisinde kullanıcılarına ulaştıran Banabi; dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2.000’e yakın market ürününü online sipariş etme fırsatı sunuyor.

Uygun fiyat avantajı ile alışveriş yapma fırsatı sunan Banabi’de kullanıcılar, gerçekleştirecek birçok kampanya ile de hesaplı alışveriş imkânından yararlanabilecekler.

Banabi’de kapıda ödeme imkanı

Banabi, kullanıcılarına kapıda ödeme fırsatı sunarak online market ürünleri sektöründe bir ilke imza atıyor.Kullanıcılar sadece alışveriş öncesinde değil aynı zamanda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme fırsatına da sahip oluyorlar.

Yemeksepeti’nden Yeni Hizmet: Banabi

İlk olarak iOS’ta

Kullanıcılar, Yemeksepeti’nin mobil uygulamaları üzerinden market kategorisini seçerek siparişlerini rahatlıkla verebiliyorlar. İlk aşamada IOS uygulamasında aktif olan market siparişi hizmeti çok yakın bir sürede Android kullanıcıları tarafından da kullanılabilecek.

Yıl sonunda 1.000 kuryeye ulaşacak

Her hafta yeni depolar açarak hızlı bir şekilde büyümeyi ve yıl sonunda yaklaşık 1.000 kuryeye ulaşmayı hedefleyen Banabi, bu yıl içerisinde İstanbul’un tümü dahil olmak üzere 10 ilde hizmet verecek.

Yemeksepeti’nden Yeni Hizmet: Banabi

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Turkcell’den Ücretli Mobil İnternet Paylaşımı Hakkında Açıklama Yaptı

Buğra Noyan

2030 Yılında 86 Milyon “Dijital Yetenek” Aranacak

Buğra Noyan

ByNoGame’den Yılbaşına Özel Toplam 90.000 TL’lik Ödül Dağıtıyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.