teknodiot.com
   
     

Yemeksepeti Banabi Artık Eskişehir ve Bursa’da

Yemeksepeti Banabi Artık Eskişehir ve Bursa’da e-Ticaret Haberleri Girişimcilik Haberleri Sektörel Haberler Teknoloji Haberleri

Yemeksepeti Banabi hız kesmeden hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.Yemeksepeti Banabi Eskişehir ve Bursa’da

Yemeksepetinin yeni girişimi online market ürünleri siparişi hizmeti Banabi, hız kesmeden yaygınlaşmaya devam ediyor. Banabi şimdi de Eskişehir ve Bursa’da hizmet vermeye başladı.

Nisan ayında ilk olarak İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Banabi çok kısa sürede İzmir, Ankara ve Antalya’da faaliyete geçmişti. Banabi yıl sonuna kadar Anadolu’da hızla yaygınlaşmayı hedefliyor.

Yemeksepeti’nin hızla yaygınlaşmaya devam eden online market ürünleri siparişi hizmeti Banabi, Eskişehir ve Bursa’da hizmet vermeye başladı. İlk olarak Nisan 2019’da İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Banabi, sırasıyla İzmir, Ankara ve Antalya’da hizmete girmişti.

2.000’den fazla ürün Eskişehirliler ve Bursalıların kapısında

Market ürünlerini yaklaşık 10-15 dk. içerisinde kullanıcılarına ulaştıran Banabi hizmeti sayesinde Eskişehir ve Bursa’daki kullanıcılar; dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2.000’den fazla market ürününü online sipariş etme fırsatına sahip oluyorlar.

Yemeksepeti Banabi Artık Eskişehir ve Bursa’da e-Ticaret Haberleri Girişimcilik Haberleri Sektörel Haberler Teknoloji Haberleri

Banabi ile uygun fiyat avantajı

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve şimdi de Eskişehir ve Bursa’da uygun fiyat avantajı ile alışveriş yapma fırsatı sunan Banabi’de kullanıcılar, gerçekleştirecek birçok kampanya ile de hesaplı alışveriş imkânından yararlanabilecekler.

Banabi’den sektörde bir ilk: Kapıda ödeme fırsatı

Banabi, kullanıcılarına kapıda ödeme fırsatı sunarak online market ürünleri sektöründe bir ilke imza atıyor.

Kullanıcılar sadece alışveriş öncesinde değil aynı zamanda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme fırsatına da sahip oluyorlar.