TeknoDiot.com
   
     

Yemekgelir’den Minik Kalpler İçin Yeni Proje

Yemekgelir'den Minik Kalpler İçin Yeni Proje e-Ticaret Haberleri Girişimcilik Haberleri İnternet Haberleri

Yemekgelir Yönetim Kurulu Üyesi Doğuhan Öngel, yeni bir meydan okuma (Challenge) başlattı.

2 Eylül’de genç iş adamının sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan gönderi ile duyurulan meydan okuma, “ Minik Kalplere Sen de Dokun” Projesi kapsamında ihtiyacı olan çocuklara kırtasiye ve çanta yardımı akımı başlatmayı hedefliyor.

Genç işadamı yayınladığı videoda, okul sezonunun açılacağı bu dönemde ekip arkadaşlarının kendisine pek çok okul ve öğrencinin ihtiyacına Yemekgelir olarak bir şeyler yapma isteğinde bulunmaları nedeniyle bu meydan okumayı hayata geçirmek istediğini söyledi.

Öngel bu projeyi Royal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Türkeş Öngel’e meydan okuyarak başlattı. Kısa süre sonra ise Gökhan Türkeş Öngel meydan okumayı kabul ederek kampanyayı 6 iş adamı arkadaşına meydan okuyarak devam ettirdi.

Yemekgelir'den Minik Kalpler İçin Yeni Proje e-Ticaret Haberleri Girişimcilik Haberleri İnternet Haberleri

Binlerce Öğrenciye Kırtasiye Bağışı Çığ Gibi Büyüyor

50 öğrenciye bağış yapacağını sosyal medya hesabında duyuran Gökhan Türkeş Öngel, Arzum Ev Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Fakir Ev Aletleri Yönetim Kurulu Üyesi Necati Saruhan, Sunny Atmaca Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atmaca, Schafer Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Aslan, Acar Tüketim Malları Yönetim Kurulu Başkanı Boran ÖNGEL ve CVS Dinç Elektronik Yönetim Kurulu Başkan Bayram Dinç ‘e meydan okuyarak sürdürdü. Kısa sürede akım haline gelen meydan okumaya, duyarlı vatandaşlarımızın 1 er 2 şer öğrenciye destek katılımı ile binlerce bağış yapıldı.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.