TeknoDiot
     
     
     

Yandex Navigasyon Kullanıcılarını Sevindirecek Yenilik!

Yandex Navigasyon Kullanıcılarını Sevindirecek Yenilik!

Vatandaşların çoğu trafikte Yandex Navigasyon uygulamasını kullanıyorlar. Yandex Navigasyon uygulamasını daha iyi bir şekilde kullanabileceğiz.

TV Haber merkezlerinde dahi Google yerine Yandex Navigasyon tercih ediliyor ve Yandex gerçekten trafik olayını hatta İstanbul trafiğini gerçekten güncel tutuyor. Bundan dolayı da trafikte olanların tercihi Yandex Navigasyon’dan yana.

https://teknodiot.com/bitcoin-icin-vergi-duzenlemesi-geliyor-7528.html

Yandex Navigasyon Kullanıcılarını Sevindirecek Yenilik!

Yandex Navigasyon Artık Çevrimdışı da Kullanılabilir!

Yandex Navigasyon, artık internet olmadan yani çevrimdışı da çalışıyor. Yandex Navigasyon’un çevrimdışı özelliğini kullanmak için önceden ilgili şehirlerin haritalarının mobil cihazlara indirilmiş olması gerekiyor. Daha sonra internetsiz kullanabiliyorsunuz. Haritanın arka planda otomatik olarak güncellenmesi, çevrimdışıkullanımlarda iyi bir deneyim yaşamak için önem taşıyor.

Her zaman haritayı güncel tutmak için ise Yandex Navigasyon uygulamasını açın ve ardında da “Ayarlar” seçeneğinde bulunan “Haritaların Güncellenmesi” menüsünde, “Otomatik” seçeneğinin açık olması öneriliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi, %100 Ekran ve 108 MP Kameralı Mi Mix Alpha Akıllı Telefon Modelini Tanıttı

Buğra Noyan

Intel, 2020’de Olimpiyatlara eSports Turnuvasına Ev Sahipliği Yapıyor!

Hüseyin Ceylan

Huawei P30 ve P30 Pro Türkiye’de Satışa Sunuldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.