Yandex Navigasyon Kullanıcılarını Sevindirecek Yenilik! - TeknoDiot.com

Yandex Navigasyon Kullanıcılarını Sevindirecek Yenilik!

Abone Ol 

Vatandaşların çoğu trafikte Yandex Navigasyon uygulamasını kullanıyorlar. Yandex Navigasyon uygulamasını daha iyi bir şekilde kullanabileceğiz.

TV Haber merkezlerinde dahi Google yerine Yandex Navigasyon tercih ediliyor ve Yandex gerçekten trafik olayını hatta İstanbul trafiğini gerçekten güncel tutuyor. Bundan dolayı da trafikte olanların tercihi Yandex Navigasyon’dan yana.

https://teknodiot.com/bitcoin-icin-vergi-duzenlemesi-geliyor-7528.html

Yandex Navigasyon Kullanıcılarını Sevindirecek Yenilik!

Yandex Navigasyon Artık Çevrimdışı da Kullanılabilir!

Yandex Navigasyon, artık internet olmadan yani çevrimdışı da çalışıyor. Yandex Navigasyon’un çevrimdışı özelliğini kullanmak için önceden ilgili şehirlerin haritalarının mobil cihazlara indirilmiş olması gerekiyor. Daha sonra internetsiz kullanabiliyorsunuz. Haritanın arka planda otomatik olarak güncellenmesi, çevrimdışıkullanımlarda iyi bir deneyim yaşamak için önem taşıyor.

Her zaman haritayı güncel tutmak için ise Yandex Navigasyon uygulamasını açın ve ardında da “Ayarlar” seçeneğinde bulunan “Haritaların Güncellenmesi” menüsünde, “Otomatik” seçeneğinin açık olması öneriliyor.

Göz atın:   Facebook Messenger, Uygulaması Artık Windows 10 ve macOS'ta

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu