«
  1. Ana sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri
  3. Yandex Navigasyon Kullanıcılarını Sevindirecek Yenilik!

Yandex Navigasyon Kullanıcılarını Sevindirecek Yenilik!

yandex navigasyon

Vatandaşların çoğu trafikte Yandex Navigasyon uygulamasını kullanıyorlar. Yandex Navigasyon uygulamasını daha iyi bir şekilde kullanabileceğiz.

TV Haber merkezlerinde dahi Google yerine Yandex Navigasyon tercih ediliyor ve Yandex gerçekten trafik olayını hatta İstanbul trafiğini gerçekten güncel tutuyor. Bundan dolayı da trafikte olanların tercihi Yandex Navigasyon’dan yana.

https://teknodiot.com/bitcoin-icin-vergi-duzenlemesi-geliyor-7528.html

yandex navigasyon

Yandex Navigasyon Artık Çevrimdışı da Kullanılabilir!

Yandex Navigasyon, artık internet olmadan yani çevrimdışı da çalışıyor. Yandex Navigasyon’un çevrimdışı özelliğini kullanmak için önceden ilgili şehirlerin haritalarının mobil cihazlara indirilmiş olması gerekiyor. Daha sonra internetsiz kullanabiliyorsunuz. Haritanın arka planda otomatik olarak güncellenmesi, çevrimdışıkullanımlarda iyi bir deneyim yaşamak için önem taşıyor.

Her zaman haritayı güncel tutmak için ise Yandex Navigasyon uygulamasını açın ve ardında da “Ayarlar” seçeneğinde bulunan “Haritaların Güncellenmesi” menüsünde, “Otomatik” seçeneğinin açık olması öneriliyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *