Xiaomi’den Mi 6X Modeli Geliyor!

Xiaomi’den Mi 6X modeli geliyor. Çinli teknoloji devi Xiaomi firmasından Mi 6X modeli geliyor. Ülkemizde oldukça kitleye sahip bir marka. Akıllı telefonları da gerçekten fiyat/performans cihazlar üretmekte.

Xiaomi Mi 6 modeli ile gerçekten büyük bir başarı kazandı. Xiaomi’den Mi 6 modelinin yanında birde 18:9 ekran oranına sahip Mi 6X modeli geliyor. Çerçevesiz ekranlara sahip 18:9 oranlarına sahip cihazlar popülerliğini korumakta. Samsung’dan Galaxy S8 serisi ve Galaxy Note 8, OnePlus firması da geçen aylar içerisinde de 18:9 oranına sahip OnePlus 5T modelini duyurmuştu.  Bu defaysa geçtiğimiz yıl tanıtılan Xiaomi Mi 5X modelinin devam modeli Xiaomi Mi 6X için çalışmalar devam ediyor. Xiaomi Mi X serisine devam diyor!

Xiaomi Mi 6X modeli Sızdı!

Galaxy J8 (2018) Özellikleri Sızdırıldı!

2017 yılında popüler hale gelen 18:9 ekran oranlarına sahip cihazlar kullanılmaya başladı. 2018 yılı içerisinde akıllı telefon üreticilerinin üreteceği yeni cihazlarda da 18:9 oranları kullanılacak gibi duruyor. Xiaomi Mi 6X modeli sızıntılara göre 5,7 inç veya 5,99 inç büyüklüğünde olacak. Xiaomi Mi 6X modelinin arka tarafında iPhone X‘da olduğu gibi dikey konumlandırılmış çift kamera yer alacak. Ayrıca sağ tarafa konumlandırılan ses kontrol butonlarının altındaysa güç butonu yer alıyor.

Xiaomi Mi 6X modelinde 3.5 mm’lik kulaklık ve USB Type-C girişi yer almakta. Xiaomi genellikle parmak izi okuyucusunu cihazların arka tarafına konumlandırmakta Mi 6X modelinde de parmak izi sensörüyse yine arka tarafa taşınmış durumda. Xiaomi firması Mi 6X modelini 2018 yılının ortalarında doğru tanıtılacağı tahmin ediliyor.

Xiaomi'den Mi 6X Modeli Geliyor!

Göz atın:   A101'de Haftanın Teknoloji Ürünleri
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu