Xiaomi Mi Pad 4 Sızdı! | TeknoDiot.com
arama

Xiaomi’nin Yeni Tableti Mi Pad 4 Sızdırıldı

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Xiaomi'nin yeni tableti Mi Pad 4 kendini yavaş yavaş göstermekte. Xiaomi, Mi Pad tablet serisinin yeni üyesi Mi Pad 4‘ü tanıtmaya hazırlanıyor.
Xiaomi'nin Yeni Tableti Mi Pad 4 Sızdırıldı
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buğra Noyan Buğra Noyan

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Xiaomi’nin yeni tableti Mi Pad 4 kendini yavaş yavaş göstermekte. Xiaomi, Mi Pad tablet serisinin yeni üyesi Mi Pad 4‘ü tanıtmaya hazırlanıyor.

Yakın zamanda tanıtılması beklenen tablet hakkında, XDA geliştiricilerinden, yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Xiaomi Mi Pad 4’ün sızdırılan bazı teknik özelliklerine ilk önce gelin birlikte bakalım. Xiaomi’nin yeni tableti, 18:9 formatında bir ekrana sahip olacak. Bu arada görseller Mi Pad 3’dür. Xiaomi Mi Pad 4’ün henüz tasarımı belli değil. Mi Pad 4’te Mi Pad 3 modelinde de olduğu gibi LCD panel olması bekleniyor. Ekran piksel yoğunluğunun ise 320ppi değerinde olması beklentiler arasında yer alıyor.

Xiaomi'nin Yeni Tableti Mi Pad 4 Sızdırıldı

Xiaomi Mi Pad 4’te Qualcomm’un orta segment işlemcisi Snapdragon 660 bulunuyor. Pil kısmında ise 6.000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak. Kamera özelliklerine bakacak olursak, 13 MP OmniVision OV13855 sensörü ve F/2.0 diyafram açıklığına sahip arka kısımda sadece tek kamera yer alacak. Ön tarafta bizi ise 5 MP Samsung S5K5E8 sensörü ve F/2.0 diyafram açıklığına sahip tek kamera mevcut.

XDA geliştiricilerinin paylaştığı sızıntıların doğruluk oranı oldukça fazladır. XDA Forumunu bilenleriniz vardır zaten. Xiaomi Mi Pad 4’ün ne zaman tanıtılacağı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Fiyat konusunda da net bir bilgi mevcut değil henüz.

 

Sosyal Medya’da TeknoDiot