TeknoDiot
     
     
     

Xiaomi’nin Yeni Tableti Mi Pad 4 Sızdırıldı

Xiaomi'nin Yeni Tableti Mi Pad 4 Sızdırıldı

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Xiaomi’nin yeni tableti Mi Pad 4 kendini yavaş yavaş göstermekte. Xiaomi, Mi Pad tablet serisinin yeni üyesi Mi Pad 4‘ü tanıtmaya hazırlanıyor.

Yakın zamanda tanıtılması beklenen tablet hakkında, XDA geliştiricilerinden, yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Xiaomi Mi Pad 4’ün sızdırılan bazı teknik özelliklerine ilk önce gelin birlikte bakalım. Xiaomi’nin yeni tableti, 18:9 formatında bir ekrana sahip olacak. Bu arada görseller Mi Pad 3’dür. Xiaomi Mi Pad 4’ün henüz tasarımı belli değil. Mi Pad 4’te Mi Pad 3 modelinde de olduğu gibi LCD panel olması bekleniyor. Ekran piksel yoğunluğunun ise 320ppi değerinde olması beklentiler arasında yer alıyor.

Xiaomi'nin Yeni Tableti Mi Pad 4 Sızdırıldı

Xiaomi Mi Pad 4’te Qualcomm’un orta segment işlemcisi Snapdragon 660 bulunuyor. Pil kısmında ise 6.000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak. Kamera özelliklerine bakacak olursak, 13 MP OmniVision OV13855 sensörü ve F/2.0 diyafram açıklığına sahip arka kısımda sadece tek kamera yer alacak. Ön tarafta bizi ise 5 MP Samsung S5K5E8 sensörü ve F/2.0 diyafram açıklığına sahip tek kamera mevcut.

XDA geliştiricilerinin paylaştığı sızıntıların doğruluk oranı oldukça fazladır. XDA Forumunu bilenleriniz vardır zaten. Xiaomi Mi Pad 4’ün ne zaman tanıtılacağı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Fiyat konusunda da net bir bilgi mevcut değil henüz.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Gionee 20190418Q ve Gionee 20190419Q TENAA’da Görüldü!

Hüseyin Ceylan

POCO X2 Snapdragon 730G İşlemci ile Görüldü!

Hüseyin Ceylan

iPhone 11 Pro’ya Göre Daha İyi Kameralı Telefon Geliyor!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.