TeknoDiot.com
   
     

Xiaomi Mi Mix 2S Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Xiaomi Mi Mix 2S Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Akıllı Telefon Haberleri Xiaomi Haberleri

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Xiaomi’nin beklenen akıllı telefonlarından bir tanesi olan Xiaomi Mi Mix 2S modelinin ne zaman tanıtılacağına dair bir açıklama geldi.

Çinli firmanın çerçevesiz tasarımı ile dikkat çeken akıllı telefonlarından biri olan Xiaomi Mi Mix serisine bir yeni üye daha katılıyor. Xiaomi Mi Mix 2S modelinin tanıtım tarihi açıklandı. MWC 2018‘de tanıtılacağı şeklinde söylentiler malesef doğru çıkmadı.

[ilgiliicerik icerik_id=”12730″]

Xiaomi MWC 2018’de cihazı tanıtmamıştı. Xiaomi’nin CEO’su ve kurucu ortağı Lei Jun, Xiaomi Mi Mix 2S için 27 Mart tarihinde Xiaomi Mi Mix 2S modelini tanıtacak. Xiaomi o tarihte bazı süprizlerde yapacak gibi duruyor. Mi Mix 2S’nin yanı sıra Xiaomi’nin akıllı bileklik serisi Mi Band’a da yeni üye gelebilir. Ayrıca bir başka akıllı telefonlarda tanıtılabilir ancak, şuanlık gözler Mi Mix 2S’e çevrilmiş durumda. Çin´in sosyal paylaşım ağı Weibo´da paylaşılan tanıtım görseli ile bu bilgi bir kez daha doğrulanmış oldu. Mobil Dünya Kongresi’nde büyük duyurular yapmak istemeyen Xiaomi, yaklaşık 3 hafta sonra Mi Mix 2S modelini tanıtacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”12233″]

Xiaomi Mi Mix 2S Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Akıllı Telefon Haberleri Xiaomi Haberleri