Xiaomi Mi Max 3 Kanlı Canlı Görüntülendi | TeknoDiot.com
arama

Xiaomi Mi Max 3 Kanlı Canlı Sızdı (VİDEO)

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi CEO tarafından kutusu paylaşılan model ardından ön paneli ve arka paneli ile karşımıza çıkmıştı. Bugün ise bir bütün olarak karşımızda. Mi Max 3 modeli bir videoda canlı olarak sızdırıldı. Mi Max 3 modelinde büyükçe bir ekran yer alacak. Diğer amiral gemi modellerinde yer alan çentikli bir ekran yerine 18:9 oranlarına sahip ekran kullanılıyor. 
     
Xiaomi Mi Max 3 Kanlı Canlı Görüntülendi
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buğra Noyan Buğra Noyan

Akıllı telefon piyasasında rekabet yüksek ve her üretici yeni cihazları için kollarını sıvamış durumda. Bu sefer bir başka sızıntı ise Xiaomi cephesinden geldi. Dev ekranı ve bataryasıyla Xiaomi Mi Max 3 modeli sızdırıldı!

Mi Max 3 ilk defa canlı canlı görüntülendi. Mi Max 3 modeli devasa ekran ile geleceği konuşuluyordu. Mobil pazar gündeminde Xiaomi cihazlar düşmek bilmiyor. Bu sefer gündemde Xiaomi Mi Max 3 modeli yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde CEO tarafından kutusu paylaşılan model ardından ön paneli ve arka paneli ile karşımıza çıkmıştı. Bugün ise bir bütün olarak karşımızda. Mi Max 3 modeli bir videoda canlı olarak sızdırıldı. Mi Max 3 modelinde büyükçe bir ekran yer alacak. Diğer amiral gemi modellerinde yer alan çentikli bir ekran yerine 18:9 oranlarına sahip ekran kullanılıyor.

Xiaomi Mi Max 3 Kanlı Canlı Görüntülendi

Mi Max 3, her ne kadar göreceli olsa da şık bir tasarıma sahip.6.9 inç büyüklüğünde 1080p LCD ekranla gelecek olan modelde Snapdragon 636 işlemci yer alacak. 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafızayla geleceği iddia edilen modelde 12 MP + 5 MP çift kamera kurulumu yer alacak. Ayrıca Mi Max 3 modeli 5500 mAh kapasiteli bir batarya ile gelecek.