TeknoDiot
     
     
     

Dev Ekranlı Xiaomi Mi Max 3 Pro Sızdı

Dev Ekranlı Xiaomi Mi Max 3 Pro Sızdı

Akıllı telefon piyasasında rekabet yüksek ve her üretici yeni cihazları için kollarını sıvamış durumda. Bu sefer bir başka sızıntı ise Xiaomi cephesinden geldi. Dev ekranı ve bataryasıyla Xiaomi Mi Max 3 Pro sızdırıldı!

Xiaomi Mi Max 3 Pro bir kez daha sızdırıldı. Bir önceki sızıntı Çinli TENAA tarafından sızdırıldı. Bilmeyenler için TENAA’nın akıllı telefon sızıntıları %90 tutmaktadır ve doğru çıkmakta.  TENAA’nın sızıntısında Mi Max 3 Pro modeli, 1.8 Ghz hızında çalışan Octa-Core işlemci modeli Snapdragon 636 ön plana çıkıyordu. Bu sefer Mi Max 3 Pro modeli Xiaomi’nin resmi web sitesi üzerinde yakalandı.

Tasarım olarak Mi 8 serisinde olduğu gibi çentik tercih edilmeyerek çerçeveleri oldukça inceltmişler. Arka tarafı ise Mi 8 modelini andırmakta. Dik konumlandırılmış çift kamera ve iki kameranın ortasında da flaş yerini almakta. Arka kasanın tam ortasında da Xiaomi klasiği olan parmak izi okuyucusu yer almakta.

[ilgiliicerik icerik_id=”19524″]

[ilgiliicerik icerik_id=”19815″]

Dev Ekranlı Xiaomi Mi Max 3 Pro Sızdı
[ilgiliicerik icerik_id=”19239″]

Web sitesinde ortaya çıkan modelin Mi Max 3 Pro olduğu söyleniyor. 6.9 inç ekran, Snapdragon 710 işlemci modeli ve 6 GB RAM ile gelecek gibi görünüyor. Ekran olarak ciddi bir büyüklük söz konusu gerçekten. Bu ekran akıllı telefondan çok Phablet desek yeridir. 5.400 mAh‘lık pil karşılıyor. Depolama alanı 128 GB olarak görünürken, çift sensörlü arka kameranın ana sensörünün Sony IMX363 olduğu görülüyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Galaxy Note 9 Sonunda Kendini Gösterdi!

Buğra Noyan

Yurt Dışından Alınan Telefon IMEI Kayıt Ücretine Büyük Zam

Buğra Noyan

Nokia Nostaljik İki Telefonunu Duyurdu

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.