teknodiot.com
   
     

Xiaomi Tarafından Mi Max 3 Görselleri Yayınlandı

Xiaomi Tarafından Mi Max 3 Görselleri Yayınlandı Akıllı Telefon Haberleri Xiaomi Haberleri

Akıllı telefon piyasasında rekabet yüksek ve her üretici yeni cihazları için kollarını sıvamış durumda. Bu sefer bir başka sızıntı ise Xiaomi cephesinden geldi. Dev ekranı ve bataryasıyla Mi Max 3 modeli Xiaomi tarafından resmi görselleri yayınlandı.

Mi Max 3 modeli devasa ekran ile geleceği konuşuluyordu. Mobil pazar gündeminde Xiaomi cihazlar düşmek bilmiyor. Bu sefer gündemde Xiaomi Mi Max 3 modeli yer alıyor.

Xiaomi’nin yeni dev ekran ve bataryaya sahip olacak olan modeli Mi Max 3 modeli resmi olarak görselleri paylaşıldı. Paylaşılan resmi basın görsellerine baktığımız zaman hakkındaki sızıntıları doğrular nitelikte. Xiaomi yönetiminde yer alan Lin Bin19 Temmuz‘da lansmanı yapılacak olan cihazın resmi görsellerini paylaştı.

[ilgiliicerik icerik_id=”20453″]

Xiaomi Tarafından Mi Max 3 Görselleri Yayınlandı Akıllı Telefon Haberleri Xiaomi Haberleri

Xiaomi Mi Max 3‘ün 18:9 en boy oranlı 6.9 inçlik çentiksiz IPS ekranının, kalın çerçevelere sahip. Ayrıca Mi Max 3 modeli fiyat konusunda da kullanıcıyı zorlamayacak cinsten olacak. Mi Max 3, her ne kadar göreceli olsa da şık bir tasarıma sahip. 6.9 inç büyüklüğünde 1080p LCD ekranla gelecek olan modelde Snapdragon 636 işlemci yer alacak. 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafızayla geleceği iddia edilen modelde 12 MP + 5 MP çift kamera kurulumu yer alacak. Ayrıca Mi Max 3 modeli 5500 mAh kapasiteli bir batarya ile gelecek.

GÖRSELLERİ GÖRMEK İÇİN GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ GÖRSELE TIKLAYINIZ!

[Modula id=’10’]

[ilgiliicerik icerik_id=”19896″]