«
Xiaomi Mi Band 3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu Giyilebilir Teknoloji Haberleri Xiaomi Haberleri

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Xiaomi’nin sevilen akıllı bileklik serisi Mi Band’a yeni bir üye daha yolda. Xiaomi Mi Band 3 akıllı bilekliğinin ayak sesleri duyulmaya başlanmıştı. Şimdi de Xiaomi Mi Band 3’ün tanıtım tarihi belli oldu.

En son Xiaomi şirketinin CEO‘sunun elinde gözüken Xiaomi Mi Band 3’ün tanıtım tarihi sonunda kesinleşti. Mi Band 3 modelinin 31 Mayıs günü gerçekleştirilecek olan etkinlikte tanıtılacağı uzun süredir konuşuluyordu. Şirketin CEO’su Jun, Weibo hesabında yaptığı paylaşımda yeni akıllı bilekliğin bu Perşembe günü yani 31 Mayıs 2018 tarihinde tanıtılacağını doğruladı.

Xiaomi Mi Band 3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu Giyilebilir Teknoloji Haberleri Xiaomi Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”17623″]

Xiaomi Mi Band 3 Geliyor!

CEO Lei Jun, Band 3’ün bir önceki akıllı bilekliğe kıyasla çok daha iyi olduğunu belirtiyor. Mi Band 3 akıllı bilekliği bir önceki model Mi Band 2 ile oldukça benzer bir tasarıma sahip olacak. 2.5D kavisli bir yapısı olacağından daha şık ve estetik görüntüye sahip. Mi Band 3’de fiziksel bir tuş yer almayacak. IP68 sertifikasına sahip bilekliğin Bluetooth 4.2 ve NFC desteği sunması bekleniyor. 31 Mayıs tarihinde tanıtılacak olan Mi Band 3’ün tüm detayları teknodiot.com adresinde olacak.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *