TeknoDiot
     
     
     

Xiaomi Mi Band 3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Xiaomi Mi Band 3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Xiaomi’nin sevilen akıllı bileklik serisi Mi Band’a yeni bir üye daha yolda. Xiaomi Mi Band 3 akıllı bilekliğinin ayak sesleri duyulmaya başlanmıştı. Şimdi de Xiaomi Mi Band 3’ün tanıtım tarihi belli oldu.

En son Xiaomi şirketinin CEO‘sunun elinde gözüken Xiaomi Mi Band 3’ün tanıtım tarihi sonunda kesinleşti. Mi Band 3 modelinin 31 Mayıs günü gerçekleştirilecek olan etkinlikte tanıtılacağı uzun süredir konuşuluyordu. Şirketin CEO’su Jun, Weibo hesabında yaptığı paylaşımda yeni akıllı bilekliğin bu Perşembe günü yani 31 Mayıs 2018 tarihinde tanıtılacağını doğruladı.

Xiaomi Mi Band 3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

[ilgiliicerik icerik_id=”17623″]

Xiaomi Mi Band 3 Geliyor!

CEO Lei Jun, Band 3’ün bir önceki akıllı bilekliğe kıyasla çok daha iyi olduğunu belirtiyor. Mi Band 3 akıllı bilekliği bir önceki model Mi Band 2 ile oldukça benzer bir tasarıma sahip olacak. 2.5D kavisli bir yapısı olacağından daha şık ve estetik görüntüye sahip. Mi Band 3’de fiziksel bir tuş yer almayacak. IP68 sertifikasına sahip bilekliğin Bluetooth 4.2 ve NFC desteği sunması bekleniyor. 31 Mayıs tarihinde tanıtılacak olan Mi Band 3’ün tüm detayları teknodiot.com adresinde olacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


POCO X2 İki Farklı Modelle Gelecek! (6GB RAM ve 8 GB RAM)

Buğra Noyan

Apple, Yeni AirPods Tanıttı

Buğra Noyan

Xiaomi Mi 10 Pro 35 Dakikada Tam Şarj Oluyor!

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.