Xiaomi Mi Band 3 Tanıtım Tarihi

Xiaomi Mi Band 3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Xiaomi’nin sevilen akıllı bileklik serisi Mi Band’a yeni bir üye daha yolda. Xiaomi Mi Band 3 akıllı bilekliğinin ayak sesleri duyulmaya başlanmıştı. Şimdi de Xiaomi Mi Band 3’ün tanıtım tarihi belli oldu.

En son Xiaomi şirketinin CEO‘sunun elinde gözüken Xiaomi Mi Band 3’ün tanıtım tarihi sonunda kesinleşti. Mi Band 3 modelinin 31 Mayıs günü gerçekleştirilecek olan etkinlikte tanıtılacağı uzun süredir konuşuluyordu. Şirketin CEO’su Jun, Weibo hesabında yaptığı paylaşımda yeni akıllı bilekliğin bu Perşembe günü yani 31 Mayıs 2018 tarihinde tanıtılacağını doğruladı.

Xiaomi Mi Band 3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

[ilgiliicerik icerik_id=”17623″]

Xiaomi Mi Band 3 Geliyor!

CEO Lei Jun, Band 3’ün bir önceki akıllı bilekliğe kıyasla çok daha iyi olduğunu belirtiyor. Mi Band 3 akıllı bilekliği bir önceki model Mi Band 2 ile oldukça benzer bir tasarıma sahip olacak. 2.5D kavisli bir yapısı olacağından daha şık ve estetik görüntüye sahip. Mi Band 3’de fiziksel bir tuş yer almayacak. IP68 sertifikasına sahip bilekliğin Bluetooth 4.2 ve NFC desteği sunması bekleniyor. 31 Mayıs tarihinde tanıtılacak olan Mi Band 3’ün tüm detayları teknodiot.com adresinde olacak.

Göz atın:   Geekbench'te Redmi K30 Pro Gözüktü!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu