TeknoDiot
     
     
     

Xiaomi Mi A2 Çalışır Halde Görüntülendi

Xiaomi Mi A2 Çalışır Halde Görüntülendi

Çinli dev teknoloji üretisici olan Xiaomi’nin Android One platformunda yer alan ilk akıllı telefon serisi olan “Mi A” serisinin ikinci cihazı Mi A2 modeli çalışır halde görüntülendi.

Şuanda piyasada yer alan Mi A1 modeli gerçekten iyi bir satış performansı göstermişti. Android One kapsamında güncellemeleri ilk alan cihazlar arasında yerini alıyor ayrıca 1000 TL bandında yer alan cihaz çift kamera ile gelmesi de çok büyük bir olaydı.

Xiaomi Mi A2 Çalışır Halde Görüntülendi

Xiaomi şimdi kolları Mi A2 modeli için sıvamış durumda. Xiaomi’nin Çin ve global pazarda akıllı telefonlarını farklı isimler ile tanıtılıyor. Xiaomi’nin Çin’de ve diğer Avrupa ülkelerinde cihaz modellerinin isimleri farklılık gösterebiliyor.

[sp-related style=”dark” id=”27438″]

Xiaomi Mi A1 modeli ilk olarak Çin’de Mi 5x olarak satışa sunulmuştu. Bu kapsamda Mi A2 modeli, yakın zamanda tanıtılacak Mi 6X’in dünya genelinde satışa sunulan versiyonu olacak. Sızan görselde Xiaomi Mi A2 modeli mavi renkte olduğunu görebiliyoruz. Arka kısmı deniz mavisi ön kısmı ise beyaz renkte. Ön kasanın tasarımına baktığımız zaman Xiaomi Redmi Note 5 Pro‘nun ekran kasasını andırmakta.

Xiaomi Mi A2 Çalışır Halde Görüntülendi

Mi A2 modeli 5.99 inç büyüklüğünde Full HD+ 18:9 ince çerçevelere sahip olacak. Sızan görselde de Mi A2 modeli çalışır halde görüntüleniyor. Saf Android işletim sistemi ile karşımıza çıkan cihazın arka kısmında yine çift kamerayı görüyoruz. Bu çift kamera bu sefer dik olarak konumlandırılmış durumda.

7.3 mm kalınlığında olan ve 2910 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenen Mi A2, Redmi Note 5 Pro’nun aksine USB-C portuna ev sahipliği yapacak. Diğer teknik özellikleri ve çıkış tarihi hakkında henüz bir detay yok.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy S11 İkinci Nesil 108 MP Sensör Kullanacak

Buğra Noyan

A101 Dur Durak Bilmiyor! (Adeta Teknoloji Şöleni)

Hüseyin Ceylan

Huawei P30 ve P30 Pro’nun Basın Görselleri Sızdırıldı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.